Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgas svētkos Liepājas teātris piedāvā mūziklu „Vestsaidas stāsts”

2011-08-04

No 19. līdz 21. augustam norisināsies Rīgas svētki. Ar devīzi „Liepājas teātra sveiciens rīdziniekiem" tajos piedalīsies arī Liepājas teātris, piedāvājot skatītājiem noskatīties pagājušās sezonas krāšņāko un grandiozāko iestudējumu, kas tapis sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri - mūziklu „Vestsaidas stāsts". Režisora Valda Lūriņa iestudēto mūziklu būs iespējams novērtēt 19. un 20. augustā Dailes teātrī.

Visā pasaulē plaši pazīstamais L. Bernsteina mūzikls „Vestsaidas stāsts" pirmo reizi iestudēts 1957. gadā un piedzīvojis neskaitāmus iestudējumus visā pasaulē. Mūzikla darbība norisinās Amerikā, kur savu vietu zem saules cenšas izcīnīt divas jauniešu bandas - amerikāņi un puertorikāņi. Nesaskaņas, naids, alkas pēc laimes - un visam pa vidu divu jauniešu - Tonija un Marijas - uzplaukstošā mīlestība.

„Tāpat kā Šekspīra luga „Romeo un Džuljeta", kas veido pamatu šim iestudējumam, „Vestsaidas stāsts" nav zaudējis savu aktuālo problemātiku - pieaugušie pret bērniem, sabiedrība pret visiem - galu galā cilvēciskās bārenības tēmas šai pasaulē. Tas ir stāsts par mīlestību, kā arī par vardarbību un naidu. Par cilvēkiem, kas cenšas atrast sevi. Un šis stāsts parāda, ka vienīgā iespējamība, kā atrast savu vietu pasaulē, ir atrast sevi mīlestībā, tāpēc nav svarīgi, vai darbība notiek Amerikā vai Latvijā," uzsver V. Lūriņš.

Mūziklā dziesmas tiek izpildītas angļu valodā, bet tiek nodrošināti subtitri latviešu valodā.

Tonija un Marijas lomas izpildīs viesmākslinieki Juris Jope un Jolanta Strikaite (19. un 20.08 plkst. 19:00) vai Annija Putniņa (20. 08. plkst. 13:00). Pārējās lomās Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Viktors Ellers, Kaspars Kārkliņš, Sandis Pēcis, Mārtiņš Kalita, Egons Dombrovskis, Anete Berķe, Rolands Beķeris, Gatis Maliks, Pēteris Lapiņš, Marģers Eglinskis, Inese Jurjāne, Edgars Pujāts, Signe Ruicēna, Ilze Būde, Madara Melne, Ilze Jura, Laura Jeruma, Edgars Ozoliņš, u.c.

Izrāde nominēta 2010./2011. gada "Spēlmaņa nakts" balvai 2 nominācijās - "Gada kustību mākslinieks" (Alberts Kivlenieks) un "Gada aktieris otrā plāna lomā" (Egons Dombrovskis).

Biļešu cenas uz izrādi no Ls 5 līdz Ls 12. Biļetes iespējams iegādāties Dailes teātrī, visās „Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī elektroniski www.bilesuparadize.lv.


Avots: www.rigassvetki.lv

Pēdējās ziņas

2011-08-04 Rīgas svētkos grupa „Bi - 2” pirmo reizi izpildīs savas jaunākās kompozīcijas
2011-08-04 Latvijas rekordists maratonā Aleksandrs Prokopčuks skries Kuldīgā
2011-08-04 Rīgas 810 gadu jubilejā aktīva rosība pilsētas ielās
2011-08-04 Diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” šogad notiks laukumā pie Latvijas Nacionālās operas
2011-08-04 Piedalies atdzejas konkursā!
2011-08-03 Kuldīgā rekonstruējot vēsturisko Baznīcas ielu atrasts neparasts lielgabarīta akmens
2011-08-03 Pilsētas svētkos kals jaunu Rīgas atslēgu
2011-08-03 NOSLĒGUMAM TUVOJAS ZĪMĒJUMU KONKURSS "PIEDZĪVOJUMI VĀRNU IELAS REPUBLIKĀ"
2011-08-03 21.Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienā pasniegs kausu viskuplāk pārstāvētai Latvijas pašvaldībai

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski