Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

NOSLĒGUMAM TUVOJAS ZĪMĒJUMU KONKURSS "PIEDZĪVOJUMI VĀRNU IELAS REPUBLIKĀ"

2011-08-03

LĪDZ 15. AUGUSTAM GAIDĀM ZĪMĒJUMUS KONKURSAM "PIEDZĪVOJUMI VĀRNU IELAS REPUBLIKĀ"!

Atgādinām, ka pirmsskolas un skolas vecuma bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem aicināti piedalīties zīmējumu konkursā, kurāpēc brīvas izvēles jāataino notikumi, balstoties uz Jāņa Grīziņa darba „Vārnu ielas republika” motīviem, vai jāuzzīmē sava ikdienas brīvā laika pavadīšanas vide un piedzīvojumi „savas ielas republikā”.

Konkursā iesniegtos darbus trīs vecuma grupās vērtēs žūrija, kurā darbosies Dailes teātra mākslinieciskā un administratīvā personāla, izrādes „Vārnu ielas republika” radošās komandas, kā arī konkursa atbalstītāja SIA „Rīgas Piensaimnieks” pārstāvji.

Darbus var iesniegt Dailes teātrī vai arī sūtot pa pastu uz adresi Brīvības 75, Rīga LV 1001, obligāti norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi un kontakttālruni. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Dailes teātra mājaslapā www.dailesteatris.lv.

Katrā vecuma grupā tiks noteikti galveno balvu ieguvēji, kas saņems ielūgumus uz izrādi „Vārnu ielas republika”, īpašas balvas no „Kārums” un citiem konkursa atbalstītājiem.

Visi konkursa dalībnieki tiks uzaicināti uz pasākumu „Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!” 31. augustā un saņems veicināšanas balvas no „Kārums”. Būs arī citas veicināšanas un simpātiju balvas.

Konkursa rezultāti tiks publicēti Dailes teātra mājaslapā www.dailesteatris.lv, uzvarētāju apbalvošana notiks 31. AUGUSTĀ pasākuma „Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!” ietvaros. Gan 31. augustā, gan 1. septembrī jau no plkst. 16.00 būs atvērtas Dailes teātra durvis, un svētku sajūtas radīšanai skanēs muzikāli atraktīvi priekšnesumi, darbosies radošās darbnīcas, būs apskatāma zīmējumu izstāde, varēs izmantot fotogrāfa pakalpojumus un nobaudīt teātra kafejnīcas īpašo skolas sākuma ēdienkarti. Plkst. 18.00 sāksies izrāde „Vārnu ielas republika”.

Jūsu Dailes teātris
www.dailesteatris.lv

Pēdējās ziņas

2011-08-03 Kuldīgā rekonstruējot vēsturisko Baznīcas ielu atrasts neparasts lielgabarīta akmens
2011-08-03 Pilsētas svētkos kals jaunu Rīgas atslēgu
2011-08-03 21.Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienā pasniegs kausu viskuplāk pārstāvētai Latvijas pašvaldībai
2011-08-02 Alūksnes pilsētas svētkos iesvētīs novada karogu
2011-08-02 Animācijas īsfilmas „Leģenda par Svēto Katrīnu” pirmizrāde
2011-08-02 6.augustā Trešais šīs vasaras dokumentālo filmu stāsts Cēsīs - D.Kļavas filma „Un džess”
2011-08-02 Vēl līdz 20. septembrim aicina apceļot kino filmu uzņemšanas vietas Latgalē
2011-08-02 Septiņos mēnešos pasažieru skaits pieaudzis par 13 procentiem
2011-08-02 Dailes teātris sāk jauno sezonu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski