Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicinām uz gadskārtējo izstādi-gadatirgu Izvēlies Piebalgu!

2011-08-01

13. augustā Jaunpiebalgā jau sesto reizi notiks izstāde-gadatirgus Izvēlies Piebalgu! Uz gadatirgu aicina Jaunpiebalgas novada dome.

Sanāk, sanāk visi, kas vēlas daudzināt savu preci un rādīt savas prasmes. Visi, kas vēlas ko pirkt un pārdot. Kā allaž Jaunpiebalgā lielajā tirgus dienā ar savu piedāvājumu ir gaidīti zemnieki, amatnieki un uzņēmēji no tuviem un tāliem novadiem.

„Mana Jaunpiebalga! Iemīļota uz mūžu... Visskaistākā vieta pasaulē! Te mālainajos pakalnos, ar zemniecisku sīkstumu un nesavtīgu darba mīlestību dzīvo paaudzes. Un nemeklē laimes zemi. Es lepojos ar ļaudīm, kas te dzīvo, strādā un kopj savu sētu. Aicinu 13. augustā pievienoties jaunpiebaldzēniem izstādē-gadatirgū „Izvēlies Piebalgu!” – tirgoties, iepirkties, baudīt kultūras programmu visas dienas garuma,” saka projekta producente Valentīna Dolmane.

Tirgus vārti pie Jaunpiebalgas novada domes tiks vērti jau pulksten 9. Pēc stundas, pulksten 10, ar kaimiņu – Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra – brašu spēli un vienmēr rosīgā Jaunpiebalgas Ķenča (Dzidras Kuzmanes) aizlūgumu par Jaunpiebalgu, klātesošajiem un veiksmīgu tirgus dienu oficiāli atklās izstādi-gadatirgu Izvēlies Piebalgu!

Šajā dienā tirgū darbosies Meža radošā laboratorija, kurā kopā ar zemnieku saimniecības Zemeņu krastiņi saimnieci – pirtnieci Anitu Reščenko varēs apgūt koku masāžu un iepazīt aizsardzības amuletus; Pirts skolā Meža Roberts mācīs siet slotiņas; Vilnas velšanas radošajā darbnīcā Velga Rubene ar savu komandu rādīs un mācīs, kā no aitas vilnas tikt pie krāšņa un neparasta kostīma; varēs arī izkalt Jaunpiebalgas monētu, izmēģināt roku pie māla virpas, iemācīties pagatavot niedru stabulīti, kā arī piedalīties citās radošās un rosinošās aktivitātēs.

Pulksten 11 šefpavārs Lauris Aleksejevs aicinās visus kopīgi cept gardas pankūkas. Lai apēstie gardumi neradītu raizes par liekiem kilogramiem, pulksten 11.30 Maskačkas spēlmaņi, Vaironis, Tekla un Jaunpiebalgas kultūras nama dejotāji aicinās un dančiem 30. gadu stilā. Savukārt pulksten 12 savu māku rādīt varēs saimnieki un saimnieces, piedaloties zirgu jūgšanas sacensībās, lai iegūtu Zaļo un zemnieku savienības sarūpēto balvu.

Pulksten 13 sāksies Uzņēmējdarbības pēcpusdiena sadarbībā ar JCI Latvia (Junior Chamber International) – jauni un aktīvi cilvēki stāstīs par savu pieredzi, veidojot un vadot uzņēmumu. Būs arī seminārs Iepazīsties – JCI, kurā varēs uzzināt vairāk par šīs starptautiskās organizācijas darbību.

Tirgus dienai tuvojoties noslēgumam, pulksten 15, Jaunpiebalgas amatierteātris Triksteri izrādīs Aivara Banka divcēlienu komēdiju Visi radi kopā.
Vakara noslēgumā, pulksten 20, Jaunpiebalgas brīvdabas estrādē paredzēta svētku balle, kurā koncertēs grupa Pērkons, bet ballē spēlēs grupa Zelta (Dzelzs) vilks. Pulksten 24, uzgavilējot veiksmīgi aizvadītajai dienai, grandiozs svētku salūts.

Šogad Jaunpiebalgas novada svētki Izvēlies Piebalgu! notiek vienlaicīgi ar Vislatvijas Dziesminieku Saietu. Dziesminieki jau otro gadu pulcēsies Jaunpiebalgas Lielkrūzēs, kur 12. un 13. augustā paredzēti četri koncerti, darbosies muzikālā, atdzejas un improvizācijas darbnīca, bet pēc vakara koncertiem ikviens ir aicināts sadziedāties kopā ar dziesminiekiem kaut līdz rīta gaismai.

Uzņēmēji, amatnieki, zemnieki un tirgotāji pieteikties izstādei-gadatirgum Izvēlies Piebalgu! var, sazinoties ar Anitu Šūteli, tālr. 28606189. Sīkāka informācija www.jaunpiebalga.lv


Ilze Zveja
 

Pēdējās ziņas

2011-08-01 Jūrmalā notiek starptautisks fotoplenērs
2011-08-01 Līdz lielkoncertam Mežaparkā atlikušas 23 dienas!
2011-08-01 Pils diena „Turaidas zvans aicina!”
2011-08-01 Ansambļa Gaujarts koncerts un tirdziņš 4. augustā Kalnciema kvartālā
2011-08-01 Ceļā uz Vislatvijas Dziesminieku Saietu aicina iepazīt Piebalgu
2011-07-29 Dabas liegumam "Indzera ezera salas" 85.gadi
2011-07-29 Infekcijas slimības kā 'suvenīrs', atgriežoties no ceļojuma
2011-07-29 Atklās tautas lietišķās mākslas izstādi „Metāls, rotas, dzintars”
2011-07-28 «Izklaižu “Jarmarka”» bērniem un pieaugušajiem sanarorijā “Jantarnij bereg”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski