Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ansambļa Gaujarts koncerts un tirdziņš 4. augustā Kalnciema kvartālā

2011-08-01

Ansamblis "Gaujarts" augusta sākumā pabeigs darbu pie sava otrā albuma, un šo notikumu atzīmēs Kalnciema kvartālā 4. augusta vakarā (20.30) spēlējot dziesmas no jaunās plates. Dziesmas pārsvarā latviešu valodā, jo tā sanāk vislabāk. Pati plate gaidāma septembrī, tās nosaukums būs "Vibrācijas".

Gaujarts ir ir latviešu indie stila mūzikas grupa. Dalībnieki: Mārcis Gurtiņš, Ģirts Šolis, Edgars Mākens, Edgars Šubrovskis, Maija Ušča. Vairāk info: www.gaujarts.lv

Zemnieku un amatnieku tirdziņš (16.00-20.00) būs veltīts vasaras sezonas aktualitātēm, jo dabas sniegtās veltes šobrīd ir īstas dāvanas mūsu priekam un veselībai. Tātad īsti, gardi tomāti un gurķi, jaunās pupas, kartupeļi, kabači un cukīnī, salātlapas, rukola-aragula, vitamīniem bagātās upenes un citas ogas, tikko svaigi gatavots pesto, adžika, īpašais Latvijas pesto (kur galvenā sastāvdaļa ir nātres), svaigi spiestas jauno burkānu un citas sulas, mājas kvass, dažādu veidu lauku sieri, mājas saldējums, svaiga un kūpināta gaļa, dažādas gaļas pastētes, smalkmaizītes, maize un daudzi citi labumi.

Būs arī jau plašu popularitāti mūsu apmeklētāju vidū iemantojušās un visu pagalmu iesmaržinošās svaigās Latvijas lavandas. Rihards no Eco catering kārdinās apmeklētājus ar grūbām un baraviku/gaileņu mērcītēm, un ar ne tikai to vien. Amatnieki un mākslinieki piedāvās savus jaunākos izgudrojumus: gigantisko burbuļu pūšamās ierīces, būs jauni batikoti krekli, dažādi lina izstrādājumi, eko kokvilnas naktsveļa, apgleznotas zeķubikses, šalles, krāšņas cepures, kā arī grāmatas un plates.

Vīnu veikalā varēsiet atveldzēties ar viegliem un svaigiem Itāļu vīniem no Markas apgabala mazajām vīnu darītavām, kā arī pasūtīt dažādas spirgtas limonādes un ogu/piparmētru ūdeņus, Latvijā ražotu parmezāna sieru uzkodām un īstas olīvas.

No 29. jūlija Kalnciema kvartālā apskatāma Rituma Ivanova izstāde Unique.Felt. Ivanovs rāda lielformāta, filča tehnikā izpildītus četrus darbus un dažas gleznas, kuri labi papildinās Kalnciema kvartāla atmosfēru. Izstāde būs atvērta 3 nedēļas. Darbi apskatāmi Izstāžu mājā un Vīnu veikala zālē no otrdienas līdz sestdienai 12.00-22.00. Kalnciema kvartālā izstādītos Ivanova filca darbus, gleznas un zīmējumus iespējams arī iegādāties.

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla aktīvajai vasaras sezonas programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.


Una Meiberga,
projektu vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-08-01 Jūrmalā notiek starptautisks fotoplenērs
2011-08-01 Līdz lielkoncertam Mežaparkā atlikušas 23 dienas!
2011-08-01 Pils diena „Turaidas zvans aicina!”
2011-08-01 Aicinām uz gadskārtējo izstādi-gadatirgu Izvēlies Piebalgu!
2011-08-01 Ceļā uz Vislatvijas Dziesminieku Saietu aicina iepazīt Piebalgu
2011-07-29 Dabas liegumam "Indzera ezera salas" 85.gadi
2011-07-29 Infekcijas slimības kā 'suvenīrs', atgriežoties no ceļojuma
2011-07-29 Atklās tautas lietišķās mākslas izstādi „Metāls, rotas, dzintars”
2011-07-28 «Izklaižu “Jarmarka”» bērniem un pieaugušajiem sanarorijā “Jantarnij bereg”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski