Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Orientēšanās braucienā aicinām iepazīt Alūksnes novadu!

2011-07-27

13. augustā Alūksnes novadā notiks orientēšanās brauciens „Iepazīsti Alūksnes novadu”, kura dalībniekiem būs jāatrod kartē atzīmētie punkti un tie jānofotografē.

Orientēšanās brauciens sāksies ar dalībnieku reģistrāciju un auto tehnisko apskati no pulksten 9 līdz 10. Pulksten 10.30 notiks dalībnieku sapulce, bet pulksten 11 būs pirmās automašīnas starts administratīvās ēkas laukumā Dārza ielā 11, Alūksnē. Iecerēts, ka pirmā automašīna finišu varētu sasniegt apmēram pulksten 14 – 14.30.

Tūrisma maršruta aptuvenais garums ir 160 km. Brauciena nolikums paredz, ka dalībnieki startēs ar 1 minūtes intervālu. Iepazīšanās ar brauciena maršrutu nav paredzēta, kā arī nav noteikts brauciena maršruts vai kārtība, kādā kontrolpunkti jāatrod.

Sacensībās var piedalīties jebkura fiziska persona. Ekipāžā jābūt ne mazāk kā 2 cilvēkiem, un pilotam jāuzrāda atbilstošās kategorijas autovadītāja apliecība un attiecīgās automašīnas tehniskā pase. Noteikti jāņem vērā, ka ekipāžai jābūt līdzi digitālajam fotoaparātam darba kārtībā, kā arī rakstāmpiederumiem. Brauciena laikā ekipāža nedrīkst lietot GPS signālu uztverošas iekārtas, bet drīkst izmantot datoru un elektroniskās kartes bez GPS.

Pieteikumi, kuros uzrādīts ekipāžas sastāvs, automobiļa marka, kontakttālrunis u.c. nepieciešamā informācija, jāiesniedz līdz 12. augustam pulksten 12, sūtot uz e-pastu: renars@4plus.lv.

Dalības ziedojums ir Ls 5,00 no vienas ekipāžas. Tas jāiemaksā ar bankas pārskaitījumu vai 13. augustā pie dalībnieku reģistrācijas skaidrā naudā.

Orientēšanās brauciena pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem un noderīgām balvām, ja būs startējušas vismaz 10 ekipāžas. Organizatori var apbalvot ar diplomiem arī atsevišķu disciplīnu uzvarētājus.

Sīkāku informāciju par orientēšanās braucienu var iegūt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas”, kur ir publicēts brauciena nolikums un pieteikuma veidlapa.

Pasākumu organizē biedrība „AUTOSPORTA KLUBS ALŪKSNE” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-07-27 Notiks praktiskais seminārs „Arheoloģiskā tērpa darināšana"
2011-07-27 Tūrisma un viesmīlības servisa studijas “Turībā”
2011-07-27 Daugavpilī atklās Jāņa Gleizda krāsu fotogrāfiju izstādi „Jāņa Gleizda krāsu pasaule”
2011-07-26 Kuldīgā brīvdabas kino sāks rādīt 6. augustā
2011-07-26 Mainīs kārtību Igaunijas – Krievijas robežas šķērsošanai
2011-07-26 Rīgas Latviešu biedrības Kluba zālē DIENLILIJU izstāde
2011-07-26 Elektronisks audiovizuāls vakars
2011-07-26 Latvijas Tūrisma konsultatīvā padome atklātā vēstulē aicina Carnikavas novada domi pārskatīt nodevu par tūristu izmitināšanu
2011-07-26 Papildus kultūras piedāvājums XIX Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku laikā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski