Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pašvaldība aktivizē sadarbību ar Izraēlu

2011-07-08

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis tikās ar Izraēlas tūrisma ministru Stasu Misežņikovu. Tika pārrunāta divpusējā sadarbība tūrisma jomā, tūrisma investīciju piesaistē un kopīgu projektu veidošanā.

Izraēlas tūrisma ministram ar pavadošo delegāciju bija iespēja apmeklēt populārākās tūrisma apskates vietas piejūras kūrortpilsētā.

„Pašvaldība pievērš lielu uzmanību tūristu piesaistei no Izraēlas, jo Jūrmalai kā kūrorta pilsētai Izraēla ir ļoti svarīgs un perspektīvs tirgus, jo tūristi no šīs valsts vēsturiski iecienījuši kūrorta ārstniecības un spa pakalpojumus, kā arī atpūtu mūsu pilsētā,” stāsta Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. „Lai saikni nostiprinātu un padarītu ilglaicīgu, abpusēji ir interese par sadraudzības saišu veidošanu starp Jūrmalu un kādu radniecīgu Izraēlas pilsētu”.

Ar sadraudzības attiecību veidošanas priekšlikumu šā gada aprīlī Jūrmalu apmeklēja Izraēlas pilsētas Ašdodas vicemērs Boriss Gitermans ar delegāciju. Tika pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas ekonomiskos un kultūras jautājumos.

Šā gada oktobrī plānota Jūrmalas pilsētas delegācijas vizīte Ašdodā, tūrisma darbsemināri un investīciju piesaistes pasākumi Telavivā un Ašdodā. 2012.gada pavasarī iecerēta Jūrmalas pilsētas domes dalība tūrisma izstādē Telavivā ar atsevišķu kūrortpilsētas stendu.

Bieži viesi Jūrmalā ir Izraēlas žurnālisti, piemēram, janvārī ieradās grupa līdzstrādnieku no Izraēlas vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem, kas orientējas uz krievvalodīgo auditoriju. Apmeklējuma rezultātā tapa vairākas ieinteresējošas publikācijas par Jūrmalu. Savukārt februārī viesojās tūrisma aģenti, kas pārstāvēja septiņas vadošās Izraēlas tūrisma firmas.

Izraēlas tūristi iecienījuši ārstnieciskās rehabilitācijas un spa pakalpojumus, ko Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādes sniedz augstā kvalitātē par salīdzinoši zemām cenām. Līdz ar to Izraēlas tūristi mēdz piejūras kūrortpilsētā Jūrmalā vidēji uzturēties salīdzinoši ilgi – vidēji nedēļu. Tūristu skaits no Izraēlas arvien pieaug

 

 

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

Pēdējās ziņas

2011-07-08 Rīgas svētkos koncertēs „Bi - 2” un Diāna Arbeņina kopā ar grupu „Nočnije Snaiperi”
2011-07-08 Pinēju studijas „Pūpoli” izstāde
2011-07-08 Brīvdienās dodies Tukuma virzienā...
2011-07-08 Barbija popularitātes viļņa virsotnē Izstādi Spice Home aplūkojuši 30 000 interesentu
2011-07-07 Jūrmalas domes pārstāvji tiksies ar Sarkanā Krusta aktīvistiem no Vācijas
2011-07-07 „Piparbodīšu maratons” - mazo uzņēmumu sadarbības piemērs
2011-07-07 8. jūlijā pirmo reizi norisināsies „Rīgas sporta nakts”
2011-07-07 Tiksimies Vislatvijas dziesminieku saietā 2011!
2011-07-06 Jauns tūrisma produkts- Līgatnes iežu un alu taka

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski