Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Piparbodīšu maratons” - mazo uzņēmumu sadarbības piemērs

2011-07-07

2011.gada 16.jūlijā no plkst. 10.00 – 18.00 notiks „Piparbodīšu maratons” - jautra un atraktīva spēle, ko organizē 10 mazie Rīgas centra un Vecrīgas tirdzniecības uzņēmumi.

Mūsdienās daudzi ir aizmirsuši aizgājušo laiku iepirkšanās burvību. Lielākā daļa iepērkas lielveikalos, kuros vienuviet var atrasties gandrīz viss, kur notiek kopīgas akcijas un pasākumi - viss ir vienkārši un vienādi. Bet joprojām ir un paliek arvien vairāk to burvīgo mazo veikalu, kuri rada savu īpašo šarmu. Mazie veikaliņi ir tik dažādi un atšķirīgi - ar savu pipariņu. Šīs piparbodītes nelīdzinās viena otrai, tieši tur Jūs vienmēr sagaidīs smaidīga pārdevēja, sniedzot ikkatram klientam īpaši personisku attieksmi un laipnu apkalpošanu. Šādās vietās ir vēlme atgriezties, jo tur Jūs gaida savs cilvēks, tāds pats kā mēs paši, ar kuru vēlamies aprunāties ne tikai par preci, bet arī par dzīves priekiem un raizēm. Tādās vietās iepirkties ir daudz patīkamāk, vai ne?

Ar mērķi popularizēt mazo tirdzniecības uzņēmumu un pakalpojumu sniegšanas vietu atpazīstamību, veicinot klientus iepazīt mazos tirdzniecības punktus – mazās bodītes, kas neietilpst lielajos tirdzniecības tīklos, bet ir izveidotas ar entuziasmu un vēlēšanos piedāvāt klientiem oriģinālu un interesantu piedāvājumu, ko spēj nodrošināt tieši mazo tirdzniecības punktu īpašnieki, tiek rīkots iepirkšanās skrējiens bez iepirkšanās – „Piparbodīšu maratons”

Pasākumā piedalās Rīgas centra un Vecrīgas „Piparbodītes”: lielo izmēru apavu veikals “ Apavi 40+”, latviešu amatnieku un mākslinieku veikals „Rozes bode”, rokdarbu un hobiju preču veikals „HobbySet”, klasiskais foto salons ar pagātnes auru "Retrofoto", skaisto zeķu veikals „Madam Baron", dārzaugu veikaliņš „iDille", suvenīru veikals „Enģeļi”, dizaineru apģērbu un aksesuāru salons "Melleus", Daugmales Jāņa bišu medus veikals „Medus istaba” un bārs - kafejnīca „Te.O!".

Tieši mazie uzņēmumi ir atvērti dažādiem jaunumiem, tādēļ lielo izmēru apavu veikals „Apavi 40+” aicinājis tādus pašus - mazos tirdzniecības uzņēmumus, kuri pārstāv atšķirīgas sfēras, savstarpējās sadarbības veicināšanai kopīgi rīkot atraktīvu pasākumu „Piparbodīšu maratons”. Šis pasākums ir lielisks mazo uzņēmumu sadarbības piemērs, jo Latvijas uzņēmumi ne vienmēr ir aktīvi sadarbībā ar citām organizācijām, pat savas nozares ietvaros, bet “Piparbodīšu maratons” apvieno ļoti dažādus uzņēmumus ar atšķirīgu mērķauditoriju.

Aicinām visus interesentus piedalīties „Piparbodīšu maratonā”, kur dalībnieku komandām, dodoties kājām, jāatrod pasākumā iesaistītās „Piparbodītes”, veicot katrā tirdzniecības uzņēmumā konkrētu uzdevumu. Katrā objektā, izpildot uzdevumus, tiks saņemti punkti. Pēc punktu apkopošanas noteiks pasākuma uzvarētājus. Pasākuma norises laiks: no plkst. 10.00 – 18.00 (visas dienas garumā). Komandas sastāvs – 2 dalībnieki. Dalība bez maksas.

„Piparbodīšu maratona” dalībnieku komandu pieteikšanās norisināsies līdz š.g. 13. jūlijam. Tuvāka informācija: www.lielakurpe.lv/maratons 

 

Ilona Eizengrauda,
SIA „ASEIM” valdes priekšsēdētāja,
 

Pēdējās ziņas

2011-07-07 Jūrmalas domes pārstāvji tiksies ar Sarkanā Krusta aktīvistiem no Vācijas
2011-07-07 8. jūlijā pirmo reizi norisināsies „Rīgas sporta nakts”
2011-07-07 Tiksimies Vislatvijas dziesminieku saietā 2011!
2011-07-06 Jauns tūrisma produkts- Līgatnes iežu un alu taka
2011-07-06 Noskaidroti I Nacionālā Blūza konkursa finālisti
2011-07-06 BalticBike popularitāte gada laikā strauji pieaugusi
2011-07-06 BalticMiles punktus varēs tērēt iegādājoties mūziku
2011-07-06 Ingus Pētersons uzstāsies Kalnciema kvartālā
2011-07-06 „Dzīru” atklāšanā būs vērienīga franču ielu teātra performance

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski