Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

8. jūlijā pirmo reizi norisināsies „Rīgas sporta nakts”

2011-07-07

Piektdien, 8. jūlijā, sākot no plkst. 17.00, trijos Rīgas parkos risināsies līdz šim nebijis pasākums, aicināts piedalīties ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis, lai iesaistītos sporta aktivitātēs, vērotu dažādu sporta veidu pārstāvju uzstāšanos un paraugdemonstrējumus, piedalītos nelielās sacensībās, konkursos un aktīvi kopā ar draugiem vai ģimeni pavadītu sestdienas vakaru. Turklāt parkos varēs sastapt sabiedrībā zināmus sportistus, tikties ar viņiem un vērot viņu meistarību.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks uzsver: „Priecē, ka pilsēta attīstās, un mums ar katru gadu ir iespēja piedāvāt rīdziniekiem un Rīgas viesiem aizvien daudzpusīgākas izklaides un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Rīga kļūst sportiskāka. Veicinot veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanu Rīgā, šogad pirmo reizi Rīgas domes budžetā paredzēti 140 000 latu privātu iniciatīvu atbalstam dažādu sporta pasākumu organizēšanai 2011. gadā. „Rīgas sporta nakts” ir viens no pasākumiem, kuram šī projekta ietvaros piešķirts finansējums. Ceru, ka tas gūs atbalstu un pulcēs daudz sportotgribētāju.”


Pasākums „Rīgas sporta nakts” ir saņēmis Rīgas pašvaldības finansējumu 10 000 apmērā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētā konkursa ceļā.

Vērmanes dārzā būs bērnu un spēļu parks. Tur bērni un viņu vecāki varēs novērtēt bērniem domātās aktivitātes, kuras piedāvās biedrība „Mazais stiprinieks”. Tāpat parkā būs mazajiem domāti vingrinājumi, ielu tenisa laukumi, piepūšamās atrakcijas, minibagiji, kā arī bērnu sporta klubu informācijas stendi.

Savukārt Esplanādē pulcēsies sporta federācijas, klubi un komandas. Šeit varēs sastapt sabiedrībā zināmus sportistus, tikties ar viņiem, vērot viņu meistarību, viņi būs arī tie, kas vadīs dažādas aktivitātes. Būs medicīnas centru piedāvājumi, testi un pārbaudes, sportiska un veselīga uztura padomi. Būs cīņas un spēka sporta veidu paraugdemonstrējumi, dažādu vingrošanas un fitnesa veidu, arī golfa aktivitātes un F1 simulators.

Kronvalda parks būs visaktīvāko cilvēku pulcēšanās vieta. Strītbola un florbola sacensības, rampas velotriālam, BMX un skeitbordam, skatuve sportiskiem modes šoviem, karsējmeiteņu čempionātam, „streetdance” un ielu vingrošanas paraugdemonstrējumiem. Parka alejās skriešanas trase un instruktori. Viens no centrālajiem „Rīgas sporta nakts” pasākumiem būs starptautiskais ielu basketbola turnīrs „Riga Open 2011”.

Pasākums „Rīgas sporta nakts” ir bez maksas.

 


Indra Vilde,
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-07-07 Jūrmalas domes pārstāvji tiksies ar Sarkanā Krusta aktīvistiem no Vācijas
2011-07-07 „Piparbodīšu maratons” - mazo uzņēmumu sadarbības piemērs
2011-07-07 Tiksimies Vislatvijas dziesminieku saietā 2011!
2011-07-06 Jauns tūrisma produkts- Līgatnes iežu un alu taka
2011-07-06 Noskaidroti I Nacionālā Blūza konkursa finālisti
2011-07-06 BalticBike popularitāte gada laikā strauji pieaugusi
2011-07-06 BalticMiles punktus varēs tērēt iegādājoties mūziku
2011-07-06 Ingus Pētersons uzstāsies Kalnciema kvartālā
2011-07-06 „Dzīru” atklāšanā būs vērienīga franču ielu teātra performance

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski