Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticBike popularitāte gada laikā strauji pieaugusi

2011-07-06

Rīga. Pašapkalpošanās velonomā BalticBike jūnijā velosipēdi tika nomāti jau 3043 reizes, kas ir gandrīz 20 reizes vairāk nekā pērn jūnijā, kad BalticBike velonoma tika atklāta. Līdz ar to ir pārspēts iepriekšējais rekords, kad šī gada maijā velosipēdi tika nomāti vairāk nekā 2000 reizes.

Atzīmējot BalticBike gada jubileju, velonoma piedāvā piecus īpašus velomaršrutus, lai Rīgas un Jūrmalas tūristi un arī iedzīvotāji izbaudītu pilsētu skaistumu no velosipēdista skatu punkta. Maršruti piedāvā iepazīt Rīgas vēsturisko centru, Rīgas centra un Pārdaugavas parkus, Brīvdabas muzeju, kā arī apskatīt Jūrmalas ievērojamākos objektus. Velomaršrutu kartes atrodamas BalticBike mājaslapā www.balticbike.lv sadaļā “Kur atrast”.

Jau tika ziņots, ka kopš šī gada aprīļa līdz 70% ir pieaudzis vietējo iedzīvotāju īpatsvars, kas izmanto velosipēdus. BalticBike velosipēdi arvien vairāk tiek izmantoti, lai nokļūtu no viena nomas punkta uz otru. Tas liecina, ka pateicoties konkurētspējīgajai velosipēdu nomas maksai 0,70Ls stundā, BalticBike velosipēdu kā alternatīvā pārvietošanās līdzekļa popularitāte Rīgas un Jūrmalas iedzīvotāju vidū pieaug.

BalticBike velosipēdi šosezon jau pieejami 19 novietnēs Rīgā un Jūrmalā. Precīzu novietņu atrašanās vietu iespējams aplūkot BalticBike mājaslapā www.balticbike.lv.

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto, cik ilgi vēlies, un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

airBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-07-06 Jauns tūrisma produkts- Līgatnes iežu un alu taka
2011-07-06 Noskaidroti I Nacionālā Blūza konkursa finālisti
2011-07-06 BalticMiles punktus varēs tērēt iegādājoties mūziku
2011-07-06 Ingus Pētersons uzstāsies Kalnciema kvartālā
2011-07-06 „Dzīru” atklāšanā būs vērienīga franču ielu teātra performance
2011-07-06 Kalnciema kvartālā notiks dabīgajam skaistumam veltīts tirdziņš
2011-07-05 Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā Summer Signs 2011
2011-07-05 A.Ameriks tiksies ar Mežaparka iedzīvotājiem, lai runātu par uzsākto teritorijas detālplānojuma izstrādi
2011-07-05 Kampars: tūrisma attīstībai starp Latviju un Izraēlu ir plašs neizmantots potenciāls

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski