Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles punktus varēs tērēt iegādājoties mūziku

2011-07-06

Rīga. Lojalitātes programmai BalticMiles pievienojas Universal Music, piedāvājot BalticMiles punktus tērēt interneta mūzikas veikalā. Lejupielādei būs pieejamas The Rolling Stones, Lady Gaga, U2, Johnny Cash un citu Universal Music pārstāvēto mākslinieku dziesmas un albumi.

Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: “BalticMiles piedāvā krāt un tērēt punktus daudz un dažādās vietās. Pateicoties tam, ka Universal Music pievienojas BalticMiles programmai, tās dalībniekiem Baltijā un Somijā tagad ir unikāla iespēja izmantot iekrātos punktus, iegādājoties savu iecienītāko mūziku. Lai iegādātos mūziku – nav nepieciešami daudz punktu. Piemēram, paliekot tikai vienu nakti kādā no 500 BalticMiles partneru programmas viesnīcās, par nopelnītajiem punktiem var iegādāties piecas dziesmas.”

Tagad iespēja tērēt BalticMiles punktus iegādājoties mūziku ir pieejama visiem BalticMiles dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas Universal Music interneta mūzikas veikalā http://muusika24.ee/sites/airbaltic/. Mūzikas veikals piedāvā ap 30 000 albumu un 400 000 dažādu mūzikas žanru dziesmas. Cena par dziesmas lejupielādi ir sākot no 90 punktiem, par albuma – sākot no 790 punktiem.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā pelnīt punktus, iegādājoties aviobiļetes, viesnīcu pakalpojumus, SPA pakalpojumus, auto nomu, kino biļetes, smaržas un kosmētiku, dārglietas un rokas pulksteņus, dizaina priekšmetus, somas un koferus ceļošanai, bērnu mantas un 2700 cita veida preces un pakalpojumus. Tie visi aplūkojami www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai sazinoties ar BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni. Klienti var pieteikties programmai arī aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga, vai arī programmas partneru tirdzniecības vietās.www.BalticMiles.com

 

Pēdējās ziņas

2011-07-06 Jauns tūrisma produkts- Līgatnes iežu un alu taka
2011-07-06 Noskaidroti I Nacionālā Blūza konkursa finālisti
2011-07-06 BalticBike popularitāte gada laikā strauji pieaugusi
2011-07-06 Ingus Pētersons uzstāsies Kalnciema kvartālā
2011-07-06 „Dzīru” atklāšanā būs vērienīga franču ielu teātra performance
2011-07-06 Kalnciema kvartālā notiks dabīgajam skaistumam veltīts tirdziņš
2011-07-05 Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā Summer Signs 2011
2011-07-05 A.Ameriks tiksies ar Mežaparka iedzīvotājiem, lai runātu par uzsākto teritorijas detālplānojuma izstrādi
2011-07-05 Kampars: tūrisma attīstībai starp Latviju un Izraēlu ir plašs neizmantots potenciāls

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski