Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Prezentēs īpašu avīzes „Совершенно Секретно” speciālizlaidumu par Rīgu

2011-07-04

Otrdien, 5.jūlijā pl.12.00 Melngalvju namā notiks īpaša avīzes „Совершенно Секретно” speciālpielikuma prezentācija, kas pilnībā veltīts Rīgai un Latvijai.

Speciālizlaidums tapis ciešā sadarbībā ar Rīgas domi, ar mērķi veicināt Rīgas tēla atpazīstamību ārvalstīs. „Rīgai tā ir vienreizēja iespēja pilnīgi par brīvu reklamēt savu pilsētu vienam no perspektīvākajiem tūrisma tirgiem – Krievijā. Un mums ir ārvalstu viesiem ko piedāvāt, ne velti tik zīmīgs arī speciālizlaiduma nosaukums - „Viss, kas jums līdz šim pietrūcis Maskavā”. Katrs tūrists, kas apmeklē Rīgu, ir atbalsts gan mūsu pilsētas, gan valsts ekonomikai - kafejnīcu un restorānu īpašniekiem, viesnīcu pārstāvjiem, tūroperatoriem, tās ir darba vietas pakalpojumu sektorā strādājošajiem. Tāpēc, protams, esam ieinteresēti sagaidīt Rīgā aizvien vairāk ārvalstu viesu”, uzsver Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

16 lappušu biezajā izdevumā būs ietverta daudzveidīga informācija par interesantākajiem tūrisma objektiem Rīgā un Latvijā, medicīnas un SPA pakalpojumiem, tāpat stāstīts par kultūru, arhitektūru, biznesa un investīciju iespējām Rīgā. Paredzēts, ka 230 000 speciālā pielikuma eksemplāri tiks izplatīti visos Krievijas reģionos, vēl 25 000 tiks tirgoti Latvijā. Pēc laikraksta veidotāju ieceres, šis speciālizlaidums varētu kalpot kā piemērs arī citiem reģioniem, lai veiksmīgi popularizētu savu pilsētu starptautiskā arēnā.

Prezentācijas pasākumā piedalīsies projekta iniciatori – kompāniju grupas „Совершенно Секретно” prezidente Veronika Borovika – Hiļčevskaja un Rīgas vicemērs Andris Ameriks, un vairāki sabiedrībā pazīstami latviešu un krievu kultūras, zinātnes un politikas pārstāvji, kas arī piedalījušies speciālizlaiduma tapšanā.

Laikraksts tiek izdots jau kopš 1989.gada, tas ir viens no vadošajiem preses izdevumiem Krievijā.
 

Liene Pētersone,
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-07-04 Projekts Dabas koncertzāle šogad notiks Nīcas pagastā un Mērsragā
2011-07-04 Līksnā norisināsies mūsdienu latgaliešu mūzikas festivāls “Muzykys Skrytuļs”
2011-07-04 Pētījums: 66% iedzīvotāju uzskata, ka taksometru šoferi Latvijā krāpj ārvalstu ceļotājus
2011-07-04 Raiņa mājā Berķenelē – fotogrāfiju un trīsdimensiālo figūriņu izstāde „Būtnes”
2011-07-04 Rīgā būs Islandes skvērs
2011-07-04 Rundāles pils gatavojas Dārza svētkiem
2011-07-04 Jūrmalas pilsētas dome sveiks sakoptāko īpašumu saimniekus
2011-06-30 Līvānu pilsētas svētku TIRGUS!
2011-06-30 Uzsākta Doma baznīcas restaurācija

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski