Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā divas dienas pulcēsies motobraucēji

2011-06-30

Piektdien un sestdien, 1. un 2. jūlijā, Jūrmalā ar pilsētas domes atbalstu risināsies 2. Baltijas Motociklu dienas (Baltic Bike Days), kuru laikā motobraucēji izklaidēs arī Jomas ielas svētku apmeklētājus.

Baltijas Motociklu dienas organizē biedrība „Baltic Bike Days” sadarbībā ar starptautisko organizāciju „HOG Riga Chapter Latvia”, kas nu jau tradicionāli uz Jūrmalu atved ne tikai tuvāko valstu, bet pat visas pasaules motobraucējus. Motociklistu galvenā pulcēšanās vieta būs Majoru stāvlaukumā pie Jūrmalas Tūrisma informācijas centra.

Piektdien, 1. jūlijā, plkst. 15.00 Baltijas Motociklu dienu dalībnieki varēs baudīt „moci uz viļņa”, pabraukājoties pa pludmali, bet Majoru stāvlaukumā tikmēr jau skanēs dīdžeja mūzika. No plkst. 16.00 būs ko darīt lietpratējiem un puikām, kam acis spīd savās rokās turēt moča stūri – sāksies Harley-Davidson motociklu modeļu izstāde un būs pat iespēja ar tiem pavizināties. Dažādas jautras aktivitātes saistībā ar motocikliem piedāvās Pauls Timrots. Pēc tam būs motobraucēju sacensības un „Custom Bike Show” konkurss.

Plkst. 20.00 Majoru stāvlaukumā sāksies vakara izklaides programma, kurā paredzēts, ka uzrunas teiks ”HOG Riga Chapter Latvia” direktors Egils Valeinis. Motociklistus un visus pārējos interesentus priecēs Frīdis un Aisha, kas tāpat kā Liene Šomase koncertēs kopā ar pavadošo grupu Kristapa Krievkalna vadībā. Noslēgumā uzstāsies grupa „Leģions” ar Aivaru Brīzi.

Sestdien, 2. jūlijā, motociklu valdnieki no plkst. 10.00 visā Jomas ielas garumā pulcēsies savam parādes braucienam, kas sāksies plkst. 11.00. Brauciena maršruts būs no Majoriem uz Kauguriem, tad uz Dzintariem un atpakaļ uz Majoriem.

Baltijas Motociklu dienu dalībnieki piedalīsies Jomas ielas svētku atklāšanā, kas arī notiks Majoru stāvlaukumā.

Pēc tam daļa motociklistu baudīs Jomas ielas svētku jautrību, bet daļa posīsies uz Bausku, kur viņi uzaicināti uz motoklubu „Free Hawks” un „Bucefals” organizētu pasākumu.

Visi Baltijas Motociklu dienu pasākumi apmeklējami bez maksas.

 

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-06-30 Līvānu pilsētas svētku TIRGUS!
2011-06-30 Uzsākta Doma baznīcas restaurācija
2011-06-30 Folkloras svētki ”Deju raksti Dainu kalnā” Turaidā
2011-06-30 Daugavpilī notiks “Grand Prix” pasaules čempionāta spīdvejā pusfināls
2011-06-30 ES mājas Mākslas istabā tiks atklāta izstāde Tartu Kunstikool 60. Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolai 65.
2011-06-30 Abrenes ielas galapunktā būs jauns autobusu pieturvietu izvietojums
2011-06-30 airBaltic samazina cenas savlaicīgai biļešu iegādei biznesa klasē
2011-06-29 AS Interneto Partneris – Flysiesta.lv īpašniece iegādājusies biļešu rezervēšanas portālu Somijā
2011-06-29 Rīgas dome saņem pozitīvas atsauksmes par Līgo svētku pasākumiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski