Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

AS Interneto Partneris – Flysiesta.lv īpašniece iegādājusies biļešu rezervēšanas portālu Somijā

2011-06-29

AS Interneto partneris, kurai pieder viens no Latvijā lielākajiem aviobiļešu tirdzniecības portāliem Flysiesta.lv, ir spērusi vēl vienu spēcīgu soli Somijas tirgus virzienā, iegādājoties vienu no šī tirgus līderiem – portālu Eticket.fi. Darījuma summa pagaidām netiek atklāta. Līdz šim AS Interneto partneris Somijā piederēja portāls Flyhi.fi, kuru bija dibinājusi pati Interneto Partneris.

„Mūsu mērķis ir nostiprināt mūsu pozīcijas Ziemeļeiropā. Lai konkurētu Somijā, ir vienkāršāk un efektīvāk iegādāties jau labi pazīstamu zīmolu nekā būvēt to no nulles. Esam izvēlējušies Eticket.fi kā zīmolu, kurš ir labi atpazīstams un tikai dažos gados ir iemantojis klientu uzticību,” sacīja Audrjus Ramanausks (Audrius Ramanauskas), AS Interneto partneris direktors.

Eticket.fi kopš tā izveides 2007. gadā ir ātri kļuvis atpazīstams. Neraugoties uz to, ka uzņēmumu vadīja tikai divi cilvēki, 2010. gadā tā apgrozījums bija 8 milj. eiro. Portāls pārliecinoši ierindojas Somijas sešu populārāko aviobiļešu rezervēšanas portālu vidū.

Pēc A. Ramanauska teiktā, Somija ir kļuvusi par Interneto Partneris nozīmīgāko tirgu ar vislielākajiem pārdošanas apjomiem. Eticket.fi un Flyhi.fi kopējie pārdošanas apjomi ir lielāki nekā Lietuvā un Igaunijā, kas līdz šim uzskatītas par galvenajiem tirgiem.

Pēc spēcīga soļa Somijas tirgū Interneto Partneris negrasās apturēt straujo paplašināšanos. “Mēs jau meklējam jaunas iespējas Skandināvijas tirgos. Šobrīd aktīvi pētām Zviedrijas tirgu, kas var kļūt par vēl vienu mūsu paplašināšanās virzienu.

AS Interneto partneris pēdējā laikā strauji paplašinās. Šobrīd kompānijai pieder aviobiļešu rezervēšanas portāli 12 Eiropas valstīs, tostarp Baltijas valstīs, Somijā, Polijā, Lielbritānijā, Čehijā, Krievijā, Ukrainā u.c. Uzņēmums piedāvā iegādāties vairāk nekā 400 aviopārvadātāju biļetes.


Martynas Karčiauskas,
komunikāciju konsultants
 

Pēdējās ziņas

2011-06-29 Slēgs deleģēšanas līgumu ar RTAB
2011-06-29 Jūrmalas peldvietu vērtējums: „Labi”
2011-06-29 Rīgas dome saņem pozitīvas atsauksmes par Līgo svētku pasākumiem
2011-06-28 Imanta Kalniņa dziesmu vakars REIZ IMANTOS
2011-06-28 Flysiesta.lv aptur Airbaltic biļešu tirdzniecību
2011-06-28 Rīgas skolēni jau ieguvuši pirmās medaļas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē
2011-06-28 Vidzemes un Latgales kori tiksies Dziesmu dienā Alūksnē
2011-06-28 2. jūlijā – Jomas ielas svētki!
2011-06-28 Daugavpils Universitātē notiek pasākumu cikls „Valērija Seile un viņas laikabiedri” - veltījums Valērijas Seiles 120 gadu jubilejai

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski