Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

“Riga Food 2011” Ķīpsalā – no 7. līdz 10. septembrim

2011-06-28

16. starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2011” notiks no 7. līdz 10. septembrim Ķīpsalā.

“Riga Food” ir plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijā un iezīmē nozares attīstību, tā izceļ jaunumus un palīdz iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

Ekspozīcija
Dalībai izstādē pieteikušies jau vairāk nekā 380 uzņēmumi no 32 valstīm. “Riga Food 2011” būs arī 13 valstu nacionālie kopstendi – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Dānijas, Itālijas, Moldovas, Čehijas, Slovākijas, Kanādas, Francijas, Ungārijas un Polijas.

Ar katru gadu arvien lielāka interese par “Riga Food” ir no ārvalstu nozares uzņēmumu un organizāciju puses, taču arī Latvijas uzņēmumi steidz izmantot iespēju izstādē gūt jaunus kontaktus un veicināt sava biznesa attīstību.

Lai arī lielākā daļa ekspozīcijas patību jau aizņemtas, uzņēmēji vēl var paspēt pieteikt dalību vērienīgajā pārtikas nozares notikumā “Riga Food 2011”, sazinoties ar projekta vadītāju Rolandu Nežbortu (tālr.: 67067550; e-pasts: Rolands.nezborts@bt1.lv).

Gastronomijas festivāls
Šī gada jaunumam – Gastronomijas festivālam būs atvēlēta atsevišķa halle, kurā katrs gardēdis varēs baudīt dažādu valstu nacionālo virtuvju piedāvājumu, visdažādāko restorānu, bāru un kafejnīcu ēdienkarti, vērot pavāru, konditoru un bārmeņu virtuozitāti konkursos un šovos, kā arī uzzināt daudz jauna un interesanta gastronomijas “lauciņā”.

Meistaru un pārtikas produktu konkursi
Izstādē “Riga Food 2011” tiksies arī pārtikas un dzērienu nozares profesionāļi, labākie pavāri, konditori un bārmeņi, lai mērotos profesionalitātē, izveicībā un oriģinalitātē un cīnītos par galvenajām balvām konkursos un sacensībās. Savukārt pārtikas ražotāji un meistari izstādes laikā par “Riga Food” medaļām sacentīsies izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursos – šogad plānoti sviesta, biezpiena, kefīra, maizes un medus konkursi.

Inovācija pārtikai
Izstādē īpaša uzmanība tiks pievērsta inovācijai pārtikas nozarē – varēs iepazīties ar jaunumiem, ko piedāvā pārtikas nozarē iesaistītās universitātes un pētniecības institūti, kā arī inovācijas atbalsta struktūras Latvijā. Animācijas stendā varēs apskatīt uzņēmēju, zinātnieku un pētnieku izstrādātos jaunākos produktus un risinājumus pārtikas nozarē, savukārt uzņēmēji un nozares profesionāļi aicināti piedalīties starptautiskā brokerpasākumā un seminārā “Latvijas pārtikas nozare starptautiskajā tirgū”.

Laimē ielūgumus uz izstādi “Riga Food 2011”
Gan nozares profesionāļi, gan ikviens gardēdis var piedalīties konkursā un laimēt ielūgumu uz izstādi “Riga Food 2011”, izstādes mājaslapā www.rigafood.lv atbildot uz dažiem jautājumiem.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Tehnoloģisko centru, “EEN - Latvija”, Pavāru klubu, Latvijas Bārmeņu federāciju, “Diplomatic Economic Club Latvia” un ārvalstu vēstniecību Latvijā ekonomiskajām nodaļām.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem www.rigafood.lv


Ilze Stebera,
BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja
 

 

Pēdējās ziņas

2011-06-28 Jūlijā notiks Latvijas skolu teātru festivāls
2011-06-28 Grausta vietā būs sporta un veselības zona
2011-06-28 Daugavpils Universitātē notiek pasākumu cikls „Valērija Seile un viņas laikabiedri” - veltījums Valērijas Seiles 120 gadu jubilejai
2011-06-28 2. jūlijā – Jomas ielas svētki!
2011-06-28 Vidzemes un Latgales kori tiksies Dziesmu dienā Alūksnē
2011-06-28 Rīgas skolēni jau ieguvuši pirmās medaļas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē
2011-06-28 Flysiesta.lv aptur Airbaltic biļešu tirdzniecību
2011-06-28 Imanta Kalniņa dziesmu vakars REIZ IMANTOS
2011-06-27 Līgo svinības 11.novembra krastmalā apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski