Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Grausta vietā būs sporta un veselības zona

2011-06-28

Īpašuma departamenta Būvniecības pārvalde izvērtējusi un savos teritorijas izbūves plānos iekļāvusi vecāku un skolotāju priekšlikumus, kā labiekārtot no grausta atbrīvotās Rīgas 61. vidusskolas skolas teritoriju.

Skolas teritorijā tiks iekārtota sporta un veselības zona, kas būs pieejama ne tikai skolas audzēkņiem, bet arī apkārtējo māju iedzīvotājiem. To veidos asfaltēta skrejceļš, kas paredzēts arī braukšanai ar velosipēdiem pa dažādu šķēršļu joslām, skriešanas stadions ar celiņa garumu līdz 250 m, kura iekšpusē paredzēti laukumi basketbolam, volejbolam un futbolam. Skolas tipveida ēkas iekšpagalmā tiks atjaunots laukums un tā sauktā „skatuvīte”, kā arī izbūvēti soliņi, šādi veidojot vietu, kur skolai organizēt savus pasākumus, piemēram, pirmās septembra svinīgo līniju. Savukārt zaļajā zonā būs spēļu laukums pagarinātajām dienas grupām, kur 1. – 4. klases skolnieki varēs pavadīt laiku pēc mācībām.

Šobrīd grausts, kas atradās skolas teritorijā, jau ir nojaukts, tiek veikta vecā asfalta seguma noņemšana, lai šajā vietā varētu ierīkot futbola laukumu 20 m x 40 m lielumā ar mākslīgo segumu. Tas tiks izdarīts līdz jaunā mācību gada sākumam, bet pilnībā visi plānotie skolas teritorijas labiekārtošanas darbi tiks pabeigti nākamgad.

Kā ziņots iepriekš, jūnija sākumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apmeklēja Rīgas 61. vidusskolu, kuras teritorijā atradās avārijas stāvoklī esoša pamesta būve. A.Ameriks uzdeva Īpašuma departamentam steidzami uzsākt šīs ēkas demontāžu. Vizītes laikā vecāki izteica dažādas idejas par to, ka pie skolas varētu atrasties laukums, kur bērniem apgūt satiksmes noteikumus, tādēļ Īpašuma departamenta pārstāvji aicināja sniegt ierosinājumus, lai iekļautu tos teritorijas izbūves plānā.

I. Krūkle,
Īpašuma departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Pēdējās ziņas

2011-06-28 “Riga Food 2011” Ķīpsalā – no 7. līdz 10. septembrim
2011-06-28 Jūlijā notiks Latvijas skolu teātru festivāls
2011-06-28 Daugavpils Universitātē notiek pasākumu cikls „Valērija Seile un viņas laikabiedri” - veltījums Valērijas Seiles 120 gadu jubilejai
2011-06-28 2. jūlijā – Jomas ielas svētki!
2011-06-28 Vidzemes un Latgales kori tiksies Dziesmu dienā Alūksnē
2011-06-28 Rīgas skolēni jau ieguvuši pirmās medaļas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē
2011-06-28 Flysiesta.lv aptur Airbaltic biļešu tirdzniecību
2011-06-28 Imanta Kalniņa dziesmu vakars REIZ IMANTOS
2011-06-27 Līgo svinības 11.novembra krastmalā apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski