Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

2. jūlijā – Jomas ielas svētki!

2011-06-28

Klāt Jūrmalas apmeklētākais pasākums – Jomas ielas svētki, kas šogad notiek 2. jūlijā, vienlaikus ar gada lielāko sporta notikumu Jūrmalā – Latvijas Jaunatnes olimpiādi.

Jomas ielas svētku pasākumi notiks visā ielas garumā uz četrām skatuvēm, no kurām lielākā atradīsies Majoru stāvlaukumā, kas jau vairākus gadus ir lielo Jūrmalas masu pasākumu epicentrs.

Uz lielās skatuves plkst. 13.00 Jomas ielas svētkus atklās Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. Pēc tam koncertēs grupa „Z-Scars”. Plkst. 13.40 pie skatuves pulcēsies Jūrmalas čaklākie un skaistumu mīlošākie ļaudis, jo sāksies gadskārtējā konkursa „Jūrmalas sakoptākais īpašums” uzvarētāju apbalvošana. Konkursa žūrija reidā pa pilsētu dosies 29. jūnijā un noteiks uzvarētājus dažādās nominācijās.

Sākot no plkst. 14.00 ik stundu uz Lielās skatuves vienu pēc otras nomainīs populāras un interesantas grupas – „The Hobos”, „Goran Gora & The Yrs”, „Ewert & the Two Dragons” (Igaunija), „Age of Stones”, „Dzelzs vilks”, „A BRAND” (Beļģija), „Mr. Elvis Preslijs”, Ufo grupa un „Pērkons”, bet no plkst. 23.30 līdz diviem naktī par jauku noskaņu gādās Europien Hit Radio dīdžejs Roberts Lejasmeijers. Klausīties, dejot un līksmoties pie Lielās skatuves varēs nepārtraukti, jo starplaikus aizpildīs dīdžeja Dub:ra izraudzītā mūzika. Gaidāms arī pa kādam pārsteigumam, piemēram, Rīgas šampanieša komplimentu šovs.

Jomas ielā pie Viktorijas ielas paredzēta Alternatīvā skatuve, no kuras svētku viesus uzrunās Edijs Šnipke, „GhettoZloba”, „Limonāde”; „The WoW”, „Mad Dry”, „Sigma”, „Indygo”, „Galaxy Bosons”, „Riga Metro” un dīdžejs Kārlis Bikšus.

Tautiskuma mīļotājus gaidīs Folka skatuve pie viesnīcas „Hotel Jurmala Spa”, kur nenoguruši dancos Latvijas tautisko deju kolektīvi, pa starpām dodami iespēju klausītājus uzrunāt arī folkloras kopai „Iļģi” un dūdu grupai „Obscurus Orbis”, kuras mājvieta ir Jūrmala.

Domāts arī par pašiem mazākajiem jūrmalniekiem un pilsētas viesiem, kas varēs nemaisīties pa lielo burzmu uz Jomas ielas, bet jauki pavadīt laiku Horna dārzā pie Jūrmalas kultūras centra, kura darbinieku idejas un darbs ar pašvaldības un pilsētas māksliniecisko kolektīvu atbalstu sarūpējuši Jomas ielas svētkus visiem par prieku. Uz bērnu skatuves varēs redzēt un dzirdēt muzikālo projektu „Brīnumskapis”, aktiera Pētera Liepiņa monoizrādi „Jērādiņa”, bērnu popgrupu „Knīpas un knauķi”, Jūrmalas leļļu teātra studijas izrādi „Kāpēc valim šaura rīkle?”, Latvijas Leļļu teātra priekšnesumus un Jelgavas Jaunā teātra izrādi „Muzikanti”, kā arī Nila Īles perkusionistus.No plkst. 14.00 līdz 16.00 kopā ar arhitektu biroju „ARHIS” varēs veidot kaut ko līdz šim nebijušu – Jomas ielas maketu.

Aktivitātes Jomas ielā sāksies plkst. 13.00 un ilgs vismaz līdz plkst. 2.00 naktī. Jūrmalas kultūras centra sarūpēto programmu papildinās Jomas ielas uzņēmēju piedāvājums, ko varēs gan pirkt, gan baudīt, gan skatīt, gan izmēģināt.

Taču Jomas iela modīsies nevis pusdienlaikā, bet jau daudz agrāk – svētkus ievadīs 2. „Baltic Bike Days” motociklu parāde, kurai skaļie un krāšņie braucamrīki sāks stāties Jomas ielā no plkst. 10.00 un plkst. 11.00 tiks dots starts vienreizējam motociklu braucienam pa maršrutu Majori – Kauguri – Dzintari – Majori.

Par prieku Jomas ielas svētku dalībniekiem Jūrmalas pilsētas muzejs Tirgoņu ielā 29 būs atvērts līdz plkst. 24.00 un to varēs apmeklēt bez maksas.

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-06-28 “Riga Food 2011” Ķīpsalā – no 7. līdz 10. septembrim
2011-06-28 Jūlijā notiks Latvijas skolu teātru festivāls
2011-06-28 Grausta vietā būs sporta un veselības zona
2011-06-28 Daugavpils Universitātē notiek pasākumu cikls „Valērija Seile un viņas laikabiedri” - veltījums Valērijas Seiles 120 gadu jubilejai
2011-06-28 Vidzemes un Latgales kori tiksies Dziesmu dienā Alūksnē
2011-06-28 Rīgas skolēni jau ieguvuši pirmās medaļas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē
2011-06-28 Flysiesta.lv aptur Airbaltic biļešu tirdzniecību
2011-06-28 Imanta Kalniņa dziesmu vakars REIZ IMANTOS
2011-06-27 Līgo svinības 11.novembra krastmalā apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski