Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Flysiesta.lv aptur Airbaltic biļešu tirdzniecību

2011-06-28

AS Interneto partneris, kura uztur vienu no Latvijā lielākajiem aviobiļešu tirdzniecības portāliem Flysiesta.lv, uz laiku ir apturējusi Airbaltic aviobiļešu tirdzniecību, tādējādi reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos publicēto informāciju par Airbaltic pašreizējo finansiālo stāvokli. Šāds lēmums pieņemts ne vien Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā, kā arī vēl 9 valstīs, kur darbojas AS Interneto partneris.

“Pamanot presē informāciju par Airbaltic finanšu problēmām un iespējamo maksātnespēju, esam nolēmuši uz laiku apturēt šīs lidsabiedrības biļešu pārdošanu un pasargāt mūsu klientus no iespējamiem zaudējumiem. Līdz ar to mēs iesakām mūsu klientiem izvēlēties citas aviokompānijas. Mēs turpināsim sekot informācijai medijos un lemsim par turpmāko rīcību atkarībā no situācijas tālākās attīstības,” sacīja Audrjus Ramanausks (Audrius Ramanauskas), AS Interneto partneris direktors.

Interneto partneris nolēma pārtraukt Airbaltic biļešu tirdzniecību pēc tam, kad Latvijas ekonomikas ministrs Artis Kampars pauda medijiem, ka uzņēmums Airbaltic, kura zaudējumi 2011. gada piecos mēnešos sasniedza 18 miljonus latu, var kļūt maksātnespējīgs.

Vēlāk Airbaltic noraidīja šādus apgalvojumus, taču nespēja sniegt nepieciešamos pierādījumus savai finanšu stabilitātei un uzņēmuma nākotnes perspektīvām.

“Mēs tiešām ceram, ka šī situācija atrisināsies, cik vien ātri iespējams. Un ja tās izrādīsies tikai baumas, mēs varēsim atsākt Airbaltic biļešu tirdzniecību. Tomēr pašlaik ir grūti prognozēt, kā šī situācija attīstīsies. Mēs esam lūguši Airbaltic sniegt finanšu garantijas, kas nodrošinātu saistības pret klientiem, taču aviokompānija atteicās to izdarīt,” komentēja A. Ramanausks.

AS Interneto partneris pēdējā laikā strauji paplašinās. Šobrīd kompānijai pieder aviobiļešu rezervēšanas portāli 12 Eiropas valstīs, tostarp Baltijas valstīs, Somijā, Polijā, Lielbritānijā, Čehijā, Krievijā, Ukrainā u.c. Uzņēmums piedāvā iegādāties vairāk nekā 400 aviopārvadātāju biļetes.


Martynas Karčiauskas,
komunikāciju konsultants
 

Pēdējās ziņas

2011-06-28 “Riga Food 2011” Ķīpsalā – no 7. līdz 10. septembrim
2011-06-28 Jūlijā notiks Latvijas skolu teātru festivāls
2011-06-28 Grausta vietā būs sporta un veselības zona
2011-06-28 Daugavpils Universitātē notiek pasākumu cikls „Valērija Seile un viņas laikabiedri” - veltījums Valērijas Seiles 120 gadu jubilejai
2011-06-28 2. jūlijā – Jomas ielas svētki!
2011-06-28 Vidzemes un Latgales kori tiksies Dziesmu dienā Alūksnē
2011-06-28 Rīgas skolēni jau ieguvuši pirmās medaļas Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē
2011-06-28 Imanta Kalniņa dziesmu vakars REIZ IMANTOS
2011-06-27 Līgo svinības 11.novembra krastmalā apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski