Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Par biļešu rezervēšanu internetā

2011-06-27

Pēc Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic iniciatīvas, airBaltic jau atkārtoti liegusi kompānijai "Interneto partneris" (Latvijā tai pieder "Flysiesta.lv") tirgot biļetes uz 80 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā/NVS, kurus izpilda airBaltic. Šis un arī iepriekšējais (2009.gadā) airBaltic aizliegums minētajai kompānijai tirgot airBaltic aviobiļetes tika īstenots, jo „Interneto partneris” sniedza patērētājus maldinošu informāciju. Par airBaltic uzliktajiem aizliegumiem aviokompānija informējusi arī Starptautisko gaisa transporta asociāciju IATA.

Pirms airBaltic aizliegumu uzlikšanas Interneto partneris tika informēts un lūgts novērst neatbilstības. Par atbildi airBaltic no kompānijas vadības saņēma vien e-pastu, kurā tika draudēts ar negatīvu kampaņu medijos airBaltic uzlikta aizlieguma gadījumā. airBaltic pret Interneto partneris šobrīd gatavo prasību tiesā par zaudējumu piedziņu.

Pasažieri tiek aicināti iegādāties biļetes airBaltic mājaslapā www.airBaltic.com un ceļojumu aģentūrās. Pagājušā nedēļā airBaltic arī padarīja aviobiļešu rezervāciju visās klasēs vēl vienkāršāku, atklājot uzlaboto www.airBaltic.com. Jaunā www.airBaltic.com versija piedāvā ērtāku izceļošanas un galamērķu lidostu izvēli, pārskatāmāku cenu piedāvājumu visās lidojumu klasēs – biznesa, ekonomiskajā flex un ekonomiskajā klasē. Katra lidojumu virziena cena būs norādīta atsevišķi. Zemākā pieejamā cena būs norādīta zaļā krāsā lidojumiem trīs dienas pirms un trīs dienas pēc izvēlētā datuma. Tādējādi pasažieri, kuru ceļošanas plāni ir elastīgi, varēs izvēlēties lētāku cenu lidojumam citā dienā. Tāpat jaunā www.airBaltic.com versija ļauj vienkāršāk veikt izmaiņas jau uzsāktajā rezervācijā, pievienot papildus pasažierus, norādīt citas lidostas vai lidojumu datumus, nesākot visu biļešu izvēles procesu no jauna.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Jānis Vanags,
airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents

 

Pēdējās ziņas

2011-06-27 Līgo svinības 11.novembra krastmalā apmeklēja vairāk nekā 30 000 cilvēku
2011-06-27 Par akcionāru sapulci un kapitāla palielināšanu
2011-06-22 airBaltic samazina cenas ekonomiskajā klasē elastīgiem ceļojumiem
2011-06-22 Maijā pieaudzis Rīgā nakšņojošo viesu skaits
2011-06-22 airBaltic atzīmē devīto gadadienu lidojumiem uz Berlīni, Vīni un Maskavu
2011-06-22 Jāņu spēles Turaidā
2011-06-22 LMA scenogrāfijas studenti saņem zelta medaļu 12. prāgas scenogrāfijas kvadriennālē
2011-06-22 Pētījums: katrs otrais ceļotājs Latvijā pārvadā liekus kilogramus
2011-06-22 Latvijas iedzīvotāji izvēlas TOP 10 Latvijas Leģendas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski