Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic samazina cenas ekonomiskajā klasē elastīgiem ceļojumiem

2011-06-22

Rīgā. No šodienas Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic samazina cenas ceļošanai ekonomiskajā klasē elastīgiem ceļojumiem. Tagad ceļošana ekonomiskajā flex klasē ir kļuvusi pieejamāka pasažieriem, kuri novērtē iespēju mainīt ceļošanas datumu un laiku.

No šodienas airBaltic aviobiļetes ekonomiskajā flex klasē maksā sākot no LVL 111 (EUR 159). Iegādājoties šo biļeti, pasažieri var mainīt ceļojuma datumu un laiku jebkurā brīdī pirms izlidošanas. Parastās ekonomiskās klases biļešu cenas sākas no LVL 13 (EUR 19).

Pagājušā nedēļā airBaltic arī padarīja aviobiļešu rezervāciju visās klasēs vēl vienkāršāku, atklājot uzlaboto www.airBaltic.com. Jaunā www.airBaltic.com versija piedāvā ērtāku izceļošanas un galamērķu lidostu izvēli, pārskatāmāku cenu piedāvājumu visās lidojumu klasēs – biznesa, ekonomiskajā flex un ekonomiskajā klasē. Katra lidojumu virziena cena būs norādīta atsevišķi. Zemākā pieejamā cena būs norādīta zaļā krāsā lidojumiem trīs dienas pirms un trīs dienas pēc izvēlētā datuma. Tādējādi pasažieri, kuru ceļošanas plāni ir elastīgi, varēs izvēlēties lētāku cenu lidojumam citā dienā. Tāpat jaunā www.airBaltic.com versija ļauj vienkāršāk veikt izmaiņas jau uzsāktajā rezervācijā, pievienot papildus pasažierus, norādīt citas lidostas vai lidojumu datumus, nesākot visu biļešu izvēles procesu no jauna.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga


 

Pēdējās ziņas

2011-06-22 Maijā pieaudzis Rīgā nakšņojošo viesu skaits
2011-06-22 airBaltic atzīmē devīto gadadienu lidojumiem uz Berlīni, Vīni un Maskavu
2011-06-22 Jāņu spēles Turaidā
2011-06-22 LMA scenogrāfijas studenti saņem zelta medaļu 12. prāgas scenogrāfijas kvadriennālē
2011-06-22 Pētījums: katrs otrais ceļotājs Latvijā pārvadā liekus kilogramus
2011-06-22 Latvijas iedzīvotāji izvēlas TOP 10 Latvijas Leģendas
2011-06-22 Starptautiskā lidostā „Rīga” sasniedz apkalpoto pasažieru rekordu
2011-06-20 airBaltic sveic miljono pasažieri
2011-06-20 JŪLIJS SĀKSIES AR LATVIJAS JAUNATNES VASARAS OLIMPIĀDI JŪRMALĀ

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski