Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sveic miljono pasažieri

2011-06-20

Rīgā. Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic sveic Zani Jaunbelzēju, kura šogad ir kļuvusi par miljonās aviobiļetes pircēju airBaltic mājas labā www.airBaltic.com.

Zane Jaunbelzēja iegādājās biļeti uz Milānu, kurp ceļo kopā ar ģimeni un draugiem. Aviokompānija Zanei davanā pasniedza divas biznesa klases aviobiļetes ceļošanai uz jebkuru no airBaltic 80 galamēŗkiem Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS valstīs un Tuvajos Austrumos. Biļetes ir derīgas ceļošanai līdz 2012.gada beigām.

airBaltic pārdod līdz pat 50% no visām aviobiļetēm internetā un izprot, ka pasažieriem ir ļoti svarīgi, lai rezervācijas process būtu vienkāršs un ērts. Pagājušā nedēļā aviokompānija atklāja uzlaboto www.airBaltic.com versiju, kurā piedāvā ērtāku izceļošanas un galamērķu lidostu izvēli, pārskatāmāku cenu piedāvājumu visās lidojumu klasēs – biznesa, ekonomiskajā flex un ekonomiskajā klasē. Katra lidojumu virziena cena būs norādīta atsevišķi. Zemākā pieejamā cena būs norādīta zaļā krāsā lidojumiem trīs dienas pirms un trīs dienas pēc izvēlētā datuma. Tādējādi pasažieri, kuru ceļošanas plāni ir elastīgi, varēs izvēlēties lētāku cenu lidojumam citā dienā. Tāpat jaunā www.airBaltic.com versija ļauj vienkāršāk veikt izmaiņas jau uzsāktajā rezervācijā, pievienot papildus pasažierus, norādīt citas lidostas vai lidojumu datumus, nesākot visu biļešu izvēles procesu no jauna.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-06-20 JŪLIJS SĀKSIES AR LATVIJAS JAUNATNES VASARAS OLIMPIĀDI JŪRMALĀ
2011-06-20 Rīgas filma iegūst balvu tūrisma filmu festivālā
2011-06-20 Latvijas Mākslas akadēmijā gaidāms neparasts izlaidums
2011-06-20 Meklē papardes ziedu Tukuma pusē...
2011-06-20 Pirmā Nacionālā blūza konkursa atlases kārta ir noslēgusies, tagad viss vēl ir priekšā!
2011-06-17 A.Ameriks tiksies ar šā gada Eiropas kultūras galvaspilsētas Turku pārstāvjiem
2011-06-17 Mežotnes pils piedalās akcijā „Filmu ceļi Latvijā”
2011-06-17 Jāņu dienas pasākumi Alūksnes novadā
2011-06-17 Turpina pieaugt Jūrmalas kūrortpilsētas viesu skaits ziemas mēnešos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski