Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pirmā Nacionālā blūza konkursa atlases kārta ir noslēgusies, tagad viss vēl ir priekšā!

2011-06-20

Pirmā Nacionālā Blūza konkursa uzvarētājs nākamā gada martā dosies Latvijas Blūza atbalsta biedrības apmaksātā ceļojumā uz Vāciju, lai pārstāvētu Latvijas blūzu Eiropas galvenajā blūza notikumā - European Blues Challenge. Šī pasākuma rīkotāji nesola naudas balvas vai kādus citus materiālus labumus uzvarētājiem, - jau dalība vien šajā pasākumā nozīmē tikt pamanītam un sniedz iespējas iekļūt Eiropas blūza apritē!

Konkursa atlases kārtai bija pieteikušies 11 izpildītāji. To izturēja un profesionālajai kārtai tiek izvirzīti 7 konkursanti: 4 Men Band, Bite's Blues Band, Chehols, D11 Blues Band, Double Diese, Ieva Kākule, Strong Mint. Profesionālā kārta notiks svētdien, 3. jūlijā Jūrmalā, Majoru pludmales restorānā Coconut Beach, Konkordijas ielas galā. Koncerti sāksies plkst. 13:00. Šajā kārtā katram konkursantam būs jāsniedz 20 minūšu priekšnesums žūrijai un skatītājiem.

Tiks vērtēta izpildījuma oriģinalitāte un atbilstība žanram, kā arī skatuves tēls un individuālā meistarība. Žūrijas balsojums noteiks tos 4 labākos, kas piedalīsies fināla koncertos II Blūza Svētkos Siguldā, 23. jūlijā.

Ir zināmi arī žūrijas locekļi: blūza fotogrāfs Aigars Lapsa ir gaidīts viesis visos blūza festivālos; viņa darbi ir publicēti vadošajos blūza medijos gan Eiropā, gan ASV. Boogie-Woogie pianists Gints Žilinskis un bundzinieks Indris Orubs nāk no Latvijas blūza celmlaužu saimes un ir vieni no pieprasītākajiem mūsu blūza mūziķiem. Savukārt Latvian Blues Band līderis Jānis 'Bux' Bukovskis papildus žūrijas locekļa pienākumiem labprāt dalīsies personīgajā pieredzē, kas iegūta gan uzstājoties Čikāgas Blūza festivālā un International Blues Challenge, gan uzvarot Baltic Blues Challenge konkursā. Profesionālās kārtas priekšnesumu noslēgumā Jūrmalā notiks arī Jam Session ar godājamās žūrijas piedalīšanos.

Informācija par konkursu un Blūza svētkiem – www.bluesfest.lv

Biļetes uz II Blūza svētkiem nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un
www.bilesuserviss.lv
Patlaban biļešu cena iepriekšpārdošanā ir tikai Ls 6.99!

European Blues Challenge konkursu rīko Eiropas Blūza asociācija, kas apvieno Eiropas blūza festivālus un nevalstiskās organizācijas, kā arī blūza medijus un ierakstu kompānijas.

Latvijas Blūza atbalsta biedrība ir dibināta 2008. gadā. Svarīgākie darbi, kas uz šo brīdi paveikti, ir Baltijas pirmās un vienīgās ceļojošās fotoizstādes "Roots & Fruits" projekta realizācija Baltijā, pirmo Blūza svētku' 2010 un festivāla "Sigulda Jazz 2011" organizēšana, kā arī Latvijas blūza izpildītāju koncertu video producēšana.

www.bluesfest.lv
www.jazzfest.lv
www.rootsandfuits.lv
www.youtube.com/latblues

Latvijas Blūza atbalsta biedrība

Pēdējās ziņas

2011-06-20 airBaltic sveic miljono pasažieri
2011-06-20 JŪLIJS SĀKSIES AR LATVIJAS JAUNATNES VASARAS OLIMPIĀDI JŪRMALĀ
2011-06-20 Rīgas filma iegūst balvu tūrisma filmu festivālā
2011-06-20 Latvijas Mākslas akadēmijā gaidāms neparasts izlaidums
2011-06-20 Meklē papardes ziedu Tukuma pusē...
2011-06-17 A.Ameriks tiksies ar šā gada Eiropas kultūras galvaspilsētas Turku pārstāvjiem
2011-06-17 Mežotnes pils piedalās akcijā „Filmu ceļi Latvijā”
2011-06-17 Jāņu dienas pasākumi Alūksnes novadā
2011-06-17 Turpina pieaugt Jūrmalas kūrortpilsētas viesu skaits ziemas mēnešos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski