Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Šopinga festivālā t/k Spice vairāk apmeklētāju kā pērn –trīs dienās cilvēku plūsma sasniedz teju 117 000

2011-06-14

Amerikas tēmai veltīto ceturto šopinga festivālu tirdzniecības kompleksā Spice lielajā iepirkšanās naktī apmeklēja 60 000 cilvēku. Kopumā trīs dienu laikā no 8. līdz 10. jūnijam kompleksā viesojās teju 117 000 pircēju.

Šopinga festivāla iepirkšanās laikā satiksmi uz Spici regulēja speciālas Ceļu policijas vienības. Tāpat, rūpējoties par pircēju ērtībām, tika organizēti papildus bezmaksas 22. autobusa reisi pēc plkst. 24.00. uz pilsētas centru.

„Ceturtā šopinga festivāla pozitīvie rādītāji ir apliecinājuši, ka Spices pircēji novērtē iepirkšanās svētkus, tie ir kļuvuši par lielisku tradīciju un ir nepieciešami arī turpmāk. Tie parāda, ka lojālie un stabilie kompleksa apmeklētāji labprāt izmanto izdevību apvienot izdevīgu iepirkšanos ar patīkamu atpūtu un izklaidi. Tāpēc varam apgalvot, ka arī turpmāk kvalitatīvi pasākumi un atpūtas iespējas Spicē priecēs gan lielus, gan mazus. ” skaidro tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.

Visu festivāla laiku un noslēguma vakarā 10. jūnijā plkst. 18.00 - 02.00 naktī šopinga festivāla ietvaros tirdzniecības kompleksu Spice caurvija Amerikas motīvi, sākot ar starptautiskām izstādēm Barbija - modes ikona cauri laikiem un World of Coca-Cola on Tour līdz skatuves šovam American dream un amerikāniskiem našķiem Kantri tirdziņā.

10. jūnija vakara gaitā tirdzniecības centrā Spice līdz pat pusnaktij uz skatuves uzstājās dažādi mākslinieki. Apmeklētājus priecēja skanīgi un krāšņi skatuves priekšnesumi karsējmeiteņu, perkusiju meistara Nila Īles, līnijdejotāju un citu mākslinieku izpildījumā. Par jautrām aktivitātēm visa vakara garumā rūpējās aktieris Rihards Lepers Holivudas filmu tēla Indiana Džonsa tēlā, vadot skatuves programmu un atraktīvus konkursus apmeklētājiem. Atrakcijās uz skatuves tika bučotas Holivudas zvaigznes, pūsti burbuļi no Orbit Kids košļājamajām gumijām, kā arī būvēti debesskrāpji no Bodyshop ķermeņa sviesta krēmiem.

Dzīvespriecīgās grupas Marco band izpildījumā skanēja jautra kantri mūzika un populāru ASV rokenrola zvaigžņu hīti, bet kā programmas nagla pēc pusnaktas uz skatuves kāpa Elviss Preslijs oriģināli baltajā tērpā. Vakara kulminācijā tieši pusnaktī apmeklētāji izbaudīja krāšņu balonu lietu.

Savukārt turpat blakus – t/c Spice Home apmeklētāji līdz pat 02.00 naktī varēja aplūkot krāšņu īrisu izstādi, Starptautsko Barbiju izstādi, bez maksas nofotografēties kovboju fotosalonā, izmēģināt spēkus uz Impact deju grīdas, iegūt hennas tetovējumus un iepazīt īstus skautus un gaidas.

Kā iepriekš ziņots, no 8. līdz 10. jūnijam tirdzniecības kompleksā Spice norisinājās jau ceturtais šopinga festivāls. Tā laikā apmeklētāji par īpaši izdevīgām cenām varēja iepirkties tirdzniecības centra Spice un Spice Home veikalos, kā arī nobaudīt maltīti centra restorānos un kafejnīcās par puscenu. Pārvērtības skāra arī Spices veikalu pārdevējus, kuri bija tērpušies amerikāniskos tērpos un rotājušies ar mežonīgo rietumu aksesuāriem. Festivāla viesojās a’ī supervaroņi. Video reportāžas no festivāla norises skat. šeit.:
http://www.youtube.com/watch?v=QRxbDSoye9A&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=W_liNQLNt6I


 

Maija Trikule,
Sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero
 

Pēdējās ziņas

2011-06-14 Baroka mūzikas koncerts „Ceļojums laikā 1567 – 1643”
2011-06-14 Kuivižu jahtklubā atklās burāšanas sporta muzeju
2011-06-14 18. jūnijā Līgatnē notiks OpenStreetMap kartes zīmēšanas pasākums
2011-06-14 VII Mazpilsētu un Lauku koru festivālā – konkursā par labāko atzīts koris MASKA
2011-06-14 Ar akciju „Filmu ceļi Latvijā” aicina iepazīt kino uzņemšanas vietas Latvijā
2011-06-14 Mellužu parkā atjauno estrādi un stāda ūdensrozes
2011-06-14 Gada lielākais kokļu mūzikas notikums - Kokļu dienas „Jūrmala 2011”
2011-06-13 Bolderājas mazie mākslinieki apglezno pansionāta „Stella maris” žogu
2011-06-13 Noslēgusies Slīteres ceļotāju diena

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski