Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Bolderājas mazie mākslinieki apglezno pansionāta „Stella maris” žogu

2011-06-13

Žogs ap Rīgas sociālās aprūpes centru „Stella maris” sāk pārvērsties par mākslas objektu, jo jau kopš 6. jūnija sadarbībā ar Bolderājas mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem tiek realizēts projekts „Ārpus žoga”. Projekta laikā topošie mākslinieki apglezno pansionāta žoga iekšējo daļu, kas vērsta pret korpusu logiem. Sižetus gleznojumiem izdomā gan paši bērni, gan pansionāta iedzīvotāji.

„Es meitenītei palūdzu gulbīšus uzzīmēt. Redziet, tagad dzīvoju it kā Daugavas krastā!” – tā Ausmas kundze, kas pansionātā dzīvo jau sešus gadus.

Pašlaik projekta pirmais norises posms tuvojas noslēgumam, un liela daļa žoga jau ir apgleznota. Projektam iegādātas labas fasādes krāsas, kas turēsies ilgus gadus.

Kā atzīmēja pansionāta direktors Aldis Virbulis, šis projekts ir izraisījis abpusēju interesi: apgleznošana katru dienu notiek kā svētki mazajiem māksliniekiem un pansionāta iemītniekiem. Vecie ļaudis ne tikai ar interesi vēro notiekošo, bet arī aktīvi iesaistās gan ar padomu, gan ar otas triepienu.

Projekts noslēgsies 21.septembrī ar kopēju bērnu un pansionāta iemītnieku koncertu un pikniku.

RSAC „Stella maris” nodrošina pensijas vecuma personām, kā arī personām ar invaliditāti, kurām ir I un II invaliditātes grupa, diennakts aprūpi, sociālo rehabilitāciju un patstāvīgu dzīvesvietu. Pansionāts atrodas Daugavgrīvas salā, Bolderājā, kas vēsturiski izveidojusies par izolētu un noslēgtu vidi Rīgā. Pansionāts dibināts 1994. gadā. RSAC „Stella maris” dzīvo 116 klienti.. Viena no lielākajām pansionāta klientu grupām ir pilnībā aprūpējami (guloši) klienti un klienti, kas pārvietojas ar grūtībām.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-06-13 Noslēgusies Slīteres ceļotāju diena
2011-06-13 Apbalvoti foto un videoklipu konkursa „Mans Alūksnes novads” uzvarētāji
2011-06-13 Ar jubilejas koncertu Siguldā viesosies „Čikāgas piecīši”
2011-06-10 Vasaras Ziedu svētki Krimuldā
2011-06-10 Jau trešo gadu aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu!
2011-06-10 airBaltic pirmā pasaulē piedāvā aviobiļetes lidojuma laikā
2011-06-10 Atklāj Ameriku tepat Latvijā
2011-06-08 II Blūza svētki Siguldā
2011-06-08 UgunsGrēks līgos Limbažos!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski