Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Apbalvoti foto un videoklipu konkursa „Mans Alūksnes novads” uzvarētāji

2011-06-13

Piektdien, 10. jūnijā Alūksnē tika apbalvoti foto un videoklipu konkursa „Mans Alūksnes novads” uzvarētāji un atklāta labāko fotogrāfiju izstāde.

Konkursā, ko organizēja Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, Izglītības pārvaldi un tūrisma informācijas centru, jaunieši tika aicināti iesniegt fotogrāfijas un videoklipus, kas raksturotu Alūksnes novadu un tā iedzīvotājus.

Iesniegtos darbus pēc tādiem kritērijiem kā mākslinieciskā vērtība, Alūksnes novada un tā iedzīvotāju raksturojums un jauniešu skatījuma savdabība, vērtēja žūrija. Fotogrāfiju kategorijā 1. vietu ieguva Valts Čibals, 2. vietu – Roberts Ozoliņš, bet 3. vietu – Paula Zariņa. Videoklipu kategorijā žūrija nolēma uzvarētājam paredzēto balvu fondu sadalīt divu labāko klipu autoriem – Osvaldam Neideram un Anrijam Jarganam. Gan labāko fotogrāfiju, gan videoklipu autorus Alūksnes novada pašvaldība apbalvoja ar naudas balvām.

Izstādes atklāšanas pasākumā arī tā apmeklētāji varēja balsot par sev simpatizējošām fotogrāfijām un pa vienai katra autora fotogrāfijai saņēma vienādu balsu skaitu, līdz ar to skatītāju simpātijas balvas ieguvējs tika noskaidrots ar izlozes palīdzību. Alūksnes novada pašvaldības sarūpēto skatītāju simpātijas balvu – grāmatu „Fotografēšana” saņēma Valts Čibals, savukārt pārsteiguma balvu no balsotāju vidus ieguva Līva Sloģe.

Konkursa „Mans Alūksnes novads” labāko fotogrāfiju izstāde ir aplūkojama Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas foajē, Dārza ielā 11, savukārt divi labākie videoklipi redzami Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās ziņas

2011-06-13 Bolderājas mazie mākslinieki apglezno pansionāta „Stella maris” žogu
2011-06-13 Noslēgusies Slīteres ceļotāju diena
2011-06-13 Ar jubilejas koncertu Siguldā viesosies „Čikāgas piecīši”
2011-06-10 Vasaras Ziedu svētki Krimuldā
2011-06-10 Jau trešo gadu aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu!
2011-06-10 airBaltic pirmā pasaulē piedāvā aviobiļetes lidojuma laikā
2011-06-10 Atklāj Ameriku tepat Latvijā
2011-06-08 II Blūza svētki Siguldā
2011-06-08 UgunsGrēks līgos Limbažos!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski