Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Atklāj Ameriku tepat Latvijā

2011-06-10

8. jūnijā ar starptautisku izstādi „Barbija – modes ikona cauri gadsimtiem” tiek atklāts 4. Šopinga festivāls tirdzniecības kompleksā Spice. Festivāla programmu caurvij Amerikas motīvi – izstāde par pasaulē populārākā burbuļojošā dzēriena 125 gadu vēsturi „World of Coca-Cola on Tour”, skatuves šovs American Dream (Amerikāņu sapnis), pirmais košļeņu burbuļu pūšanas čempionāts, kantrī tirdziņš ar popkornu, īstiem virtuļiem donuts, burgeriem un citiem amerikāņu našķiem, rozā retro auto un Nike Party bus ar afroamerikāņu DJ.

„Amerikā radītas daudzas patīkamas, noderīgas un ļaudis iepriecinošas lietas, pieminēsim kaut vai košļājamo gumiju, kokakolu un populāro lelli Barbiju. Amerikāņu populārā kultūra gūst arvien plašāku atsaucību visā pasaulē. Holivudas kino, mūzika un modes zīmoli sniedz gandarījumu ļaudīm un ir iecienīti arī Latvijā, tādēļ 4.Šopinga festivāls, kas notiek tirdzniecības centrā Spice, ir veltīts Amerikas tēmai,” par iepirkšanās festivālu stāsta tirdzniecības centra Spice direktore Iveta Lāce.

Diplomāti konsultēs par studijām un ceļošanu ASV
Amerikas Šopinga festivāla laikā Lielo iespēju naktī 10.jūnijā no plkst. 18.00. līdz pat 2.00 Spicē īpašā stendā Amerikas vēstniecības diplomāti konsultēs par ceļošanu, darbu un studijām ASV, savukārt pusnaktī notiks grandiozā izloze „Atklāj Ameriku kopā ar tūrisma aģentūru Kolumbs un Turkish Airlines!” un kāds laimīgais tiks pie lidojuma divām personām uz Ņujorku. Tāpat iepirkšanās nakts apmeklētājiem būs iespēja saņemt kādu no 15 000 saldējuma radziņiem no McDonald’s par brīvu.

Notiks pirmais košļeņu burbuļu pūšanas čempionāts
10. jūnija vakarā Spicē notiks arī Latvijā pirmais košļājamo gumiju burbuļu pūšanas čempionāts. Dalībniekiem no Orbit Kids košļenēm būs jāuzpūš pēc iespējas lielāks burbulis.

Vakara programmā dzīvespriecīgās grupas Marco band izpildījumā skanēs jautra kantri mūzika un populāru ASV rokenrola zvaigžņu hīti, bet kā programmas nagla ap pulksten 24.00 uz skatuves kāps Elviss Preslijs oriģināli baltajā tērpā. Programmu krāšņos bērnu vokālā studija Knīpas un Knauķi ar amerikāniskiem priekšnesumiem. Pārvērtības būs skārušas arī Spice veikalu pārdevējus, - runā, ka viņus nevarēšot pazīt, jo tie būšot tērpušies amerikāniskos tērpos un rotājušies ar mežonīgo rietumu aksesuāriem.

Šopinga festivālā no 8. līdz 10. jūnijam apmeklētājus priecēs atlaides līdz 70 % t/c Spice un t/c Spice Home veikalos. 10. jūnijā no 18.00 līdz diviem naktī tirdzniecības kompleksā Spice notiks Lielo iespēju nakts ar iespaidīgu vakara pasākumu programmu.

Pasākumu programma 8. - 10. jūnijā Spicē un Spice Home:

• Starptautiskā izstāde „Barbija – modes ikona cauri laikiem” no 8. jūnija līdz pat 10. jūlijam Spice Home 2. stāvā;
• Izstāde „World of Coca-Cola on Tour” no 8. jūnija Spice 2. stāvā. Apmeklētājiem būs iespēja atklāt populārā dzēriena noslēpumus;
• Latvijā lielākā un krāšņākā īrisu parāde – vairāk nekā 100 īrisu šķirnes izstādē Spice Home 1. stāvā.


Pasākumu programma Lielo iespēju naktī 10. jūnijā Spicē:

• Skatuves šovs American dream no plkst. 18.00 līdz 24.30, - karsējmeiteņu, hip-hop, burleskas un līnijdeju priekšnesumi. Vakara gaitā viesus priecēs klēpja sunīšu parāde un Nils Īle&Co, kas sarībinās tirdzniecības centru īsteni indiāniskā garā.
• Atklāj Ameriku kopā ar Kolumbu – ASV diplomātu konsultācijas par ceļošanu, darbu un studijām stendā pie tūrisma aģentūras Kolumbs.
• Kantrī tirdziņš starp Spici un Spice Home no plkst. 15.00 līdz 2.00 spēs uzlādēt ikvienu, kurš būs noguris no lielā šopinga. Dažādi gardumi - burgeri, popkorni, cukurvate, saldumi, enerģijas dzērieni un virtuļi iepriecinās garšas kārpiņas, savukārt acis priecēs apdrukāti krekliņi, kovboju cepures, ballīšu aksesuāri un citi sīkumi. Tirdziņā jautrības un mūzikas netrūks – būs apskatāms iespaidīgs amerikāņu retro auto rozā krāsā, afroamerikāņu DJ un GoGo meitenes iesildīs viesus speciālā Nike Party Bus.

Pasākumu programma Lielo iespēju naktī 10. jūnijā Spice Home:

• Bārbijas un Kena laimētava - veikals Mūzas istaba Barbijas un Kena laimētavā izspēlēs dāvanu kartes 150 latu vērtībā un citas vērtīgas balvas.
• Apgūsti skautu noslēpumus - ikviens interesents varēs iemācīties sasiet supermezglu, atšifrēt Morzes kodu vai sagatavoties pārgājienam neapdzīvotos mežu plašumos.
• Indiāņu tetovējumi – iespēja izgreznoties ar hennu kā indiānim pirms cīņas.
• BIG-BED_BID - komfortablās amerikāņu supergultas Continental izsole veikalā Nakts mēbeles.
• Brīvības statuju, hamburgeru un citu Amerikas simbolu radošā darbnīca bērniem no 18:00 līdz pusnaktij.
• EcoDonald’s veģetāro tofu desiņu un burgeru degustācijas veikalā Biotēka.
• Indiāņu un kovboju foto studija Spice Home 1. stāvā – iespēja iegūt bezmaksas foto par piemiņu no Šopinga festivāla nakts.

Festivāla vakara programmu vadīs un par jautrību rūpēsies aktieris Rihards Lepers, iejūtoties Indiana Jones tēlā.

 

 

Maija Trikule,
sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero
 

Pēdējās ziņas

2011-06-10 Vasaras Ziedu svētki Krimuldā
2011-06-10 Jau trešo gadu aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu!
2011-06-10 airBaltic pirmā pasaulē piedāvā aviobiļetes lidojuma laikā
2011-06-08 II Blūza svētki Siguldā
2011-06-08 UgunsGrēks līgos Limbažos!
2011-06-08 Pirmo reizi Latvijā – starptautiskā Barbiju izstāde
2011-06-08 Vasaras saulgriežu gadatirgus „Līgo pikniks Siguldā!”
2011-06-08 Uzstāda velosipēdu novietnes
2011-06-08 Svētdien - „Vaidavas kauss” velomaratonā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski