Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

II Blūza svētki Siguldā

2011-06-08

Jau otro gadu Latvijai ir savs blūza lielpasākums tā vispārpieņemtajā izpratnē – zem klajas debess ar lielu skatuvi, ar brīvdabai neiztrūkstošiem atspirdzinošiem dzērieniem un, protams, blūzu pāri visam. 23. jūlijā visas dienas garumā līdz pat pusnaktij Siguldas pilsdrupu estrādē atkal skanēs blūzs.

Plkst. 14.00 uz skatuves kāps Pirmā Nacionālā blūza izpildītāju konkursa finālisti, lai noskaidrotu, kurš pārstāvēs Latviju Eiropas galvenajā blūza notikumā – European Blues Challenge 2012.

Plkst. 16.00 sāksies festivāla koncerti. Patlaban savu dalību ir apstiprinājuši gandrīz visi Latvijas labākie blūzmeņi: Ainars Pūpols & pBlues, Bite's Blues Band, D11 Blues Band, Fortress, Hot Dogs & Jānis Vanadziņš, Mitrokhin's Master Band, Louie Fontaine & Starlight Searchers, The Blues Gang un The Twins Peek (saraksts tiks papildināts). Ar īpašu programmu paplašinātā sastāvā uzstāsies Mirta & Hot Acoustics + Electrics. Šis var izrādīties vienīgais kolektīva koncerts Latvijā šogad, jo Mirta jau labu laiciņu ir Lielbritānijā un tomēr ir izbrīvējusi laiku, lai ierastos uz Blūza svētkiem.

Pasākuma noslēgumā uz skatuves kāps īpašā viešņa Peaches Staten no Čikāgas. Papildus izcilam blūza vokālam, skatītāji varēs apbrīnot viņas spēli uz Amerikā iecienīta blūzmeņu instrumenta – veļas dēļa.

Papildus koncertiem būs apskatāma blūza fotogrāfiju izstāde no kolekcijas „EPSON Roots and Fruits”, darbosies „Tour du Monde” blūza un džeza mūzikas ierakstu veikals, festivāla suvenīru bode un vinilplašu tirgotava, kā arī kafejnīcas un bāri. Savukārt EPSON Blūza kinozālē tiks demonstrēta Robert Johnson 100 gadu jubilejai veltīta filmu programma.

Turpinot Pirmajos Blūza svētkos ieviesto tradīciju, plkst. 01.30 uz Rīgu dosies muzikālais Blūza vilciens.

Pasākumā drīkstēs fotografēt un filmēt nekomerciālām vajadzībām un netraucējot apkārtējiem. Profesionāļus lūdzam savlaicīgi sazināties ar pasākuma rīkotājiem.

Biļetes iepriekšpārdošanā maksā 6,99 Ls. Koncerta dienā tās būs dārgākas - 10,00 Ls. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes var nopirkt www.bilesuserviss.lv un Biļešu servisa tirdzniecības punktos visā Latvijā. Apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām rezervētas sēdvietas un transporta stāvvietas; atviegloti biļešu iegādes nosacījumi.

Otros Blūza svētkus Siguldā rīko Latvijas Blūza atbalsta biedrība sadarbībā ar Siguldas novada domi.

Informācija pasākuma interneta vietnēs:
www.bluesfest.lv
www.myspace.com/siguldabluesfestival
www.youtube.com/latblues
www.twitter.com/siguldablues

Normunds Kalniņš,
Latvijas Blūza atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs
 

Pēdējās ziņas

2011-06-08 UgunsGrēks līgos Limbažos!
2011-06-08 Pirmo reizi Latvijā – starptautiskā Barbiju izstāde
2011-06-08 Vasaras saulgriežu gadatirgus „Līgo pikniks Siguldā!”
2011-06-08 Uzstāda velosipēdu novietnes
2011-06-08 Svētdien - „Vaidavas kauss” velomaratonā!
2011-06-08 airBaltic izpildīs Tez Tour čarterlidojumus uz Tenerifi
2011-06-07 Pirmo reizi Latvijā – starptautiskā Barbiju izstāde
2011-06-07 Jūrmalas pašvaldība organizē mācību seminārus
2011-06-07 Vasarsvētki Turaidas muižā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski