Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic izpildīs Tez Tour čarterlidojumus uz Tenerifi

2011-06-08

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic noslēgusi jaunu sadarbības līgumu ar starptautisko tūrisma operatoru Tez Tour par vasaras sezonas čarterlidojumu izpildi uz Tenerifi, Spānijā. Tādējādi jau esošajiem 105 reisiem, kas šovasar tiks izpildīti ar airBaltic uz Turciju un Grieķiju, pievienosies vairāk nekā 20 reisi no Rīgas uz Kanāriju salām. Šis ir tālākais airBaltic piedāvātais čarterlidojumu galamērķis.

No šī gada 9.jūnija airBaltic izpildīs Tez Tour čarterlidojumus no Rīgas uz Tenerifi vienu reizi nedēļā – ceturtdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 757 lidmašīnu, kas ir lielākā lidmašīna airBaltic flotē.

Konstantīns Paļgovs, Tez Tour direktors Baltijas valstīs: „Patlaban Kanāriju salas ir tālākais galamērķis, kurp lido airBaltic, un mēs esam priecīgi un lepni, ka savus tūristus varam uzticēt tieši airBaltic, kas ir atzīta par vienu no labākajām aviokompānijām Eiropā.

Tez Tour čarterlidojumus uz Tenerifi piedāvā jau trešo gadu. Pieredze liecina, ka šis maršruts ir kļuvis populārs un pieprasīts Latvijas tūristu vidū. Kanāriju salas izvēlas arī tie tūristi, kas nevēlas dzīvot pēc viesnīcu piedāvājumu „viss iekļauts”. Tenerifei ir vēl viena priekšrocība: vasaras mēnešos, kad visos Vidusjūras kūrortos ir 40 grādu liels karstums, Kanāriju salās temperatūra ir vidēji 25-30 grādi. Turklāt cenas Vidusjūras kūrortos jūnijā, jūlijā un augustā ir visaugstākās, bet Kanāriju salās tajā paša laikā cenas nemainās. Tādēļ atpūtu Kanāriju salās vasaras sezonā jau izsen ir iecienījuši tūristi no Rietumeiropas.”

airBaltic sadarbībā ar Tez Tour čarterlidojumos piedāvā ekonomisko klasi, biznesa klasi un īpašo – premium ekonomisko klasi. Iegādājoties aviobiļeti premium ekonomiskajā klasē, pasažieri saņem sēdvietu lidmašīnas priekšējās rindās, maltīti un dzērienus lidojuma laikā, kā arī iespēju reģistrēties izlidošanai atsevišķā vietā starptautiskajā lidostā “Rīga”.

„airBaltic lidojumos uz Tenerifi arī ekonomiskajā klasē tūristiem tiks pasniegts uzkodu komplekts,” piebilda K. Paļgovs.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Tez Tour čarterlidojumu programmu saviem ceļotājiem piedāvā visa gada garumā. Tūristiem ir iespēja atpūsties: Turcijā, Grieķijā, Spānijā, Ēģiptē, Apvienotajos Arābu Emirātos, Taizemē, Kubā, Dominikānā, Maldīvu salās, kā arī slēpošanas kūrortos Austrijā un Andorā.


Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri: Latvijas valsts 52.6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47.2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas. airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā. Šī gada vasarā airBaltic saņēma anna.aero ANNIES balvu kā Eiropas lielākā valsts aviokompānija pēc jaunatvērto reisu skaita. airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā.

Īsi par Tez Tour:
Patlaban Tez Tour ir lielākais tūrisma operators Latvijā un viens no vadošajiem starptautiskajiem tūrisma operatoriem Eiropā. Savu pārstāvniecību Latvijā Tez Tour atklāja 2002. gada aprīlī, un patlaban savas ceļojumu programmas piedāvā vairāk nekā 150 tūrisma un ceļojumu aģentūrās visā Latvijā.

Tez Tour grupa apvieno 50 ofisus 18 pasaules valstīs. No tiem 22 ofisi uzņem tūristus, bet 28 nodarbojas ar izejošo tūrismu (tie ir ofisi Baltijas, Austrumeiropas un NVS valstīs). Tez Tour galvenie virzieni ir: Turcija (no 1994.gada), Ēģipte (no 1997.gada), Spānija (no 2003.gada), Grieķija (no 2008.gada), Taizeme (no 1997.gada), Kuba un Dominikāna (no 2007.gada), Maldīvu salas un Šrilanka (no 2007.gada), Austrija (no 2009.gada), AAE (no 2010.gada). Kompānijai pieder arī 5 zvaigžņu viesnīcu ķēde „AMARA World” četras viesnīcas Antaljas piekrastē: „Amara Beach Resort” Sidē (no 2004.gada), „Amara Wing Resort” Kemerā (no 2004.gada), „Amara Club Marine” Kemerā (no 2005. gada) un „Amara Dolce Vita” Kemerā (no 2007.gada).


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-06-08 II Blūza svētki Siguldā
2011-06-08 UgunsGrēks līgos Limbažos!
2011-06-08 Pirmo reizi Latvijā – starptautiskā Barbiju izstāde
2011-06-08 Vasaras saulgriežu gadatirgus „Līgo pikniks Siguldā!”
2011-06-08 Uzstāda velosipēdu novietnes
2011-06-08 Svētdien - „Vaidavas kauss” velomaratonā!
2011-06-07 Pirmo reizi Latvijā – starptautiskā Barbiju izstāde
2011-06-07 Jūrmalas pašvaldība organizē mācību seminārus
2011-06-07 Vasarsvētki Turaidas muižā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski