Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

BalticBike maijā jauns rekords

2011-06-01

Pašapkalpošanās velonomā BalticBike maijā velosipēdi tika nomāti jau vairāk nekā 2000 reizes. Līdz ar to ir pārsniegts iepriekšējais rekords, kad pērn jūnijā velosipēdi tika iznomāti 1690 reizes.

Kopš šī gada aprīļa līdz 70% ir pieaudzis vietējo iedzīvotāju īpatsvars, kas izmanto velosipēdus. Pērn BalticBike velosipēdi bija vienlīdz populāri kā starp ārvalstu tūristiem, tā Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem. BalticBike velosipēdi arvien vairāk tiek izmantoti, lai nokļūtu no viena nomas punkta uz otru. Tas liecina, ka pateicoties konkurētspējīgajai velosipēdu nomas maksai 0,70Ls stundā, BalticBike velosipēdu kā alternatīvā pārvietošanās līdzekļa popularitāte Rīgas un Jūrmalas iedzīvotāju vidū pieaug.

Pērn BalticBike velosipēdi bija pieejami 11 novietnēs – astoņās vietās Rīgā un trīs Jūrmalā. Šosezon tika atvērtas papildus novietnes galvaspilsētā, un BalticBike iespējams iznomāt 19 vietās. Rīgā ir būtiski paplašinājusies novietņu aptvertā teritorija – velosipēdi jau ir pieejami no Botāniskā dārza līdz Mežaparkam. Precīzu novietņu atrašanās vietu iespējams aplūkot BalticBike mājaslapā www.balticbike.lv

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kas vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kam jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. BalticBike velosipēdu izīrēt ir ērti un vienkārši – piereģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto, cik ilgi vēlies, un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

airBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-06-01 Jāņus ielīgos arī Raiņa un Aspazijas vasarnīcā
2011-06-01 „Ideju vilciens” no Hamburgas rāda nākotnes pilsētu vīzijas
2011-06-01 Saulkrastu pasākumu programma nedēļas nogalei
2011-06-01 Latvijas novadus krāsaini ieskandina Dziesmu un Deju svētku tradīcija
2011-06-01 Raphael Wressnig meistarklase Sigulda Jazz ietvaros
2011-06-01 Ar Imantdienu ieskaņas koncertu atklās vērienīgo vasaras kultūras aktivitāšu centru Origo Summer Stage
2011-06-01 Starptautiskajā lidostā „Rīga” atklās jaunizbūvētos iekāpšanas sektorus
2011-05-30 Ziemā Zem sniega
2011-05-30 DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJS

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski