Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Ar Imantdienu ieskaņas koncertu atklās vērienīgo vasaras kultūras aktivitāšu centru Origo Summer Stage

2011-06-01

Ceturtdien, 2. jūnijā plkst. 17:00, atklājot vasaras kultūras programmu, Origo Summer Stage 2011 piedāvā nebijuši iespēju bez maksas Rīgas centrā - t/c Origo laukumā pie Centrālās dzelzceļa stacijas - piedalīties Imantdienu ieskandināšanas koncertā ar populārākajām Imanta Kalniņa dziesmām un to izpildītājiem. Origo Summer Stage uzsāk otro darbības gadu, sveicot 70 gadu jubilejā vienu no latviešu tautā mīlētākajiem komponistiem - Imantu Kalniņu.

Visas vasaras garumā nedēļas nogales ieskaņas pēcpusdienās Origo Summer Stage piedāvās kvalitatīvās mūzikas pasākumus. Jau šo piektdien, 3.jūnijā uzstāsies jazz, swing, latino un boogie woogie izpildītāji - „Eric Key Band” un „Classic Jazz Band”. Savukārt brīvdabas foto galerijā visu jūniju baudiet dizainera Valda Majevska un Saulkrastu vidusskolas audzēkņa Martina Ozoliņa uzņemtās fotogrāfijas no 2010.gada X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Vasaras festivālu sezonas atklāšanas koncertā ar tautā mīlētākajām Imanta Kalniņa dziesmām skatītājus priecēs grupa „Autobuss debesīs” un I.Kalniņa muzikālais atklājums - leģendārā rokgrupa „Turaidas Roze” ar mūžam jauno Olgu Rajecku un Uģi Rozi. Tikai Origo Summer Stage varēsiet gūt ekskluzīvu ieskatu I.Kalniņa 70. gadu rokoperas „Ej, jūs tur” jaunajā iestudējumā ar šarmanto aktrisi Ditu Lūriņu un vienu no Latvijas daudzsološākajām jaunajām dziedātājām Paulu Dukuri. Savukārt koncertu atklās Latvijas Radio un Televīzijas Jauno izpildītāju konkursa „Jaunās Zvaigznes” laureāti.

„Pagājušajā sezonā Origo Summer Stage guva necerēti lielu pilsētas iedzīvotāju un viesu atsaucību, tādēļ jau otro gadu pašā Rīgas centrā - demokrātiskā vidē - rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvāsim plašu kultūras programmu. Tik tuvu un demokrātiski, kā vēl nekad, dāvāsim iespēju piedalīties Latvijas nozīmīgākajos vasaras pasākumos un festivālos,” skaidro Aleksandrs Ņemirovskis t/c „Origo” vadītājs.

Grupas „Autobuss debesīs” solists un komponista I.Kalniņa dēls Marts Kristians Kalniņš: „Imanta Kalniņa 70. dzimšanas diena tiek svinēta plaši. Esam ļoti gandarīti, ka šogad mums ir iespēja uzstāties un nest Imanta Kalniņa dziesmas tautai arī pašā Rīgas centrā – „Origo” laukumā. Tas attiecas ne vien uz mani un grupu "Autobuss debesīs", bet, cik zinu, visiem I. Kalniņa mūzikas izpildītājiem, kas piedalīsies šajā pasākumā - sastāvs būs ļoti līdzīgs tam, kādu redzēsiet pēc mēneša 2. jūlijā Cēsu Pils parka estrādē Imantdienās, bet programma - pilnīgi atšķirīga. Aicinām visus nākt un klausīties, dziedāt līdzi un kopā gatavoties Imantdienām, jo tādas - jubilejas Imantdienas - būs tikai vienreiz.”

Imantdienu ieskaņas koncerta programma 2.jūnijā:
Plkst. 17:00 - konkursa "Jaunās Zvaigznes" laureātu uzstāšanās
Plkst. 18:00 – grupa “Turaidas Roze”
Plkst. 18:50 – rokoperas “Ej, jūs tur” fragmenti Ditas Lūriņas un Paulas Dukures izpildījumā
Plkst. 19:50 – grupa “Autobuss debesīs”
3.jūnija programma:
Plkst. 14:00 – 18:00 „Eric Key Band” ar swing, latino un boogie woogie
Plkst. 18:00 – 20:00 „Classic Jazz Band” ar džeza mūziku

Origo Summer Stage Stacijas laukumā visas vasaras garumā būs iespējams sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejusties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, piektdienu vakaros ļaus dažādu jazz & blues, kā arī rock`n`roll izpildītāju priekšnesumi, savukārt 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiks izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus.

 

Pēdējās ziņas

2011-06-01 Starptautiskajā lidostā „Rīga” atklās jaunizbūvētos iekāpšanas sektorus
2011-06-01 Raphael Wressnig meistarklase Sigulda Jazz ietvaros
2011-06-01 Latvijas novadus krāsaini ieskandina Dziesmu un Deju svētku tradīcija
2011-06-01 Saulkrastu pasākumu programma nedēļas nogalei
2011-06-01 „Ideju vilciens” no Hamburgas rāda nākotnes pilsētu vīzijas
2011-06-01 BalticBike maijā jauns rekords
2011-06-01 Jāņus ielīgos arī Raiņa un Aspazijas vasarnīcā
2011-05-30 Veidos kopēju programmu Jūrmalas kā Raiņa un Aspazijas pilsētas tēla veidošanai
2011-05-30 DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJS

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski