Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Veidos kopēju programmu Jūrmalas kā Raiņa un Aspazijas pilsētas tēla veidošanai

2011-05-30

Jūrmalā, Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks kultūras un sporta jautājumos deputāts Raimonds Munkevics tikās ar valsts aģentūras „Memoriālo muzeju apvienība” direktori Ritu Meinerti, lai pārrunātu sadarbību Jūrmalas kā Raiņa un Aspazijas pilsētas tēla veidošanai.

Sarunā bija klāt Jūrmalas pilsētas domes darba grupas Jūrmalas kā Raiņa un Aspazijas pilsētas tēla veidošanai locekles – Pilsētas muzeja direktore Inta Baumane, biedrības „Aspazijas mantojums” valdes priekšsēdētāja Ināra Andžāne, domes Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Veronika Ramāne, kā arī Raiņa un Aspazijas muzeja vadītāja Sigita Kušnere un šī muzeja struktūrvienības – Raiņa un Aspazijas vasarnīcas – speciāliste Astrīda Cīrule.

R.Meinerte iepazīstināja ar gaidāmo muzeja rekonstrukciju un restaurāciju, kurai tiks saņemts finansējums valsts projektā, ko realizē sadarbībā ar Norvēģiju. Pēc muzeja memoriālo telpu apskates un iepazīšanās ar vasarnīcas tehnisko stāvokli, R.Munkevics apliecināja pašvaldības gatavību sadarboties Jūrmalas kā Raiņa un Aspazijas pilsētas tēla veidošanā un abu dzejnieku piemiņas saglabāšanā.

Šajā nolūkā paredzēts izstrādāt un saskaņot darbības plānu šim un nākamajam gadam, kā arī iezīmēt perspektīvu, gatavojoties dzejnieku 150 gadu atcerei 2015.gadā, kas sakrīt ar Latvijas prezidentūras laiku Eiropas Savienībā. Ar Raini un Aspaziju saistītas aktivitātes paredzētas arī tad, kad Rīga 2014.gadā būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

 

 

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste


 

Pēdējās ziņas

2011-05-30 Ziemā Zem sniega
2011-05-30 DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJS
2011-05-27 Fliks sanāksmē ar Eiropas Komisijas Sīmu Kallasu
2011-05-27 Notiks seminārs par kultūras institūciju lomu XXI gadsimtā – radošuma laikmetā
2011-05-26 Jūrmala piedalās „Trakajā iepirkšanās dienā” Trumsē, Norvēģijā
2011-05-26 airBaltic slēdz reklāmas līgumus ar medijiem teju 30 valstīs
2011-05-26 Pirmais nacionālais Blūza izpildītāju konkurss
2011-05-26 airBaltic piedāvā ceļojumu somu airBalticBag
2011-05-26 Lietišķās un vizuālās mākslas svētki „Daba un dvēsele”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski