Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala piedalās „Trakajā iepirkšanās dienā” Trumsē, Norvēģijā

2011-05-26

Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas pārstāvji 26. maijā kopā ar Jūrmalas viesnīcām „Hotel Jūrmala SPA” un „Baltic Beach Hotel” sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „Air Baltic” piedalīsies pasākumā „Trakā iepirkšanās diena” („Crazy shopping day”) Norvēģijas ziemeļu pilsētas Trumses lielākajā tirdzniecības centrā „Jekta”.

Aviokompānijas „Air Baltic” rīkotā pasākuma „Trakā iepirkšanās diena” mērķis ir popularizēt tūrisma iespējas Rīgā un Jūrmalā, lai ieinteresētu Norvēģijas iedzīvotājus savas brīvdienas pavadīt Latvijā.

Jūrmalas pilsēta interesentiem piedāvās kūrortārstniecības un spa pakalpojumus, aktīvās atpūtas iespējas un atpūtu ģimenēm ar bērniem, kā arī aicinās apmeklēt šā gada nozīmīgākos pasākumus pilsētā. Ikviens apmeklētājs saņems Jūrmalas tūrisma brošūru norvēģu valodā. Jūrmalas pilsētas viesnīcas piedāvās brīvdienu atpūtu par īpašām cenām, un tirdzniecības centra apmeklētāji varēs uz vietas iegādāties izvēlētos pakalpojumus vai rezervēt atpūtas piedāvājumus kādā no Jūrmalas viesnīcām.

Aptuveni 4 % no tūristu kopējā skaita Jūrmalā ir no Norvēģijas, un ar katru gadu palielinās ceļotāju skaits, kas ierodas Jūrmalā no šīs skaistās Skandināvijas valsts. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2010. gadā Jūrmalu apmeklēja 4010 tūristu no Norvēģijas, un tas ir par 0,4 % vairāk nekā 2009. gadā. Tūristi aizvien vairāk izvēlas arī naktsmītnes Jūrmalas viesnīcās – pērn tūristi no Zviedrijas Jūrmalā pavadījuši par 2478 naktīm vairāk nekā 2009. gadā.

Novērtējot pakalpojumu augsto kvalitāti un Norvēģijas iedzīvotāju dzīves līmenim salīdzinoši zemās cenas, tūristi lielākoties apmeklē Jūrmalu, lai izmantotu kūrorta ārstniecības un spa piedāvājumu.

Jūrmala aktīvi īsteno dažādus mārketinga pasākumus Norvēģijā: piedalās tūrisma darbsemināros, pastāvīgi sadarbojas ar tūrisma uzņēmumiem un plašsaziņas līdzekļiem un īsteno citas aktivitātes, lai ieinteresētu apmeklēt Jūrmalu. 2010. gada novembrī Jūrmala piedalījās tūrisma darbsemināros četrās Norvēģijas pilsētās: Stavangerā, Bergenā, Olesunnā un Oslo, kur prezentēja kūrortpilsētas ziemas tūrisma piedāvājumu.

 

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-05-26 airBaltic slēdz reklāmas līgumus ar medijiem teju 30 valstīs
2011-05-26 Pirmais nacionālais Blūza izpildītāju konkurss
2011-05-26 airBaltic piedāvā ceļojumu somu airBalticBag
2011-05-26 Lietišķās un vizuālās mākslas svētki „Daba un dvēsele”
2011-05-26 JVLMA Mūzikas skolotāju katedras 50 gadu jubilejas koncertā uzstāsies Latvijā populāri mūziķi
2011-05-26 Rekonstrukcijas darbi Baltajā kāpā Saulkrastos
2011-05-24 Jūrmalā notiks Sanktpēterburgas Lielā leļļu teātra viesizrāde
2011-05-24 Siguldas Tautas teātris aicina uz jauniestudējumu „Pollianna”
2011-05-24 Dzintaru koncertzālē izraudzīti dalībnieki 15. Belvederas jauno operdziedātāju konkursam Vīnē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski