Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

JVLMA Mūzikas skolotāju katedras 50 gadu jubilejas koncertā uzstāsies Latvijā populāri mūziķi

2011-05-26

Ar koncertu „Mūzikas skolotāju katedra laiku lokos...” un absolventu salidojumu noslēgsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ Mūzikas skolotāju katedras 50 gadu jubilejas svinības. Koncertā sestdien, 28. maijā plkst. 17:00 JVLMA Lielajā zālē uzstāsies arī tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā komponists Raimonds Pauls, vokālais trio „Lady’s Sweet” un dziedātāja Ance Krauze.

Jubilejas koncerts „Mūzikas skolotāju katedra laiku lokos...” tiks veidots vairākās epizodēs, tādejādi simbolizējot katedras attīstību visu šo gadu garumā. Ejot cauri laiku lokiem un mūzikas stiliem, koncertā uzstāsies JVLMA studenti, mācībspēki un arī absolventi, kuri savā muzikālajā darbībā kļuvuši sabiedrībai pazīstami.

Pie diriģenta pults stāsies tādi diriģenti kā Arvīds Platpers, Jānis Zirnis, Romāns Vanags un Līga Celma. Ar komponista Raimonda Paula dziesmu uzstāsies dziedātāja Ance Krauze, kurai klavieru pavadījumu atskaņos pats autors. Retro stila priekšnesumā varēs dzirdēt pazīstamo vokālo trio „Lady’s Sweet”. Koncertā ar krāsainiem un interesantiem uznācieniem uzstāsies arī citi JVLMA Mūzikas skolotāju katedras draugi un viesi.

Ieejas kartes uz koncertu „Mūzikas skolotāju nodaļa laika lokos...” un salidojumu vēl var iegādāties „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī stundu pirms koncerta tā norises vietā. Ieejas kartes cena 5 Ls.

Jāmin, ka laika gaitā JVLMA Mūzikas skolotāju katedra pieredzējusi daudz izmaiņu un pārvērtību, taču allaž turējusies pie sava mērķa, proti, rūpēties par to, lai Latvijā būtu mūsdienīgi un kompetenti mūzikas skolotāji.

 Vita Stiģe-Škuškovnika,
JVLMA Sabiedrisko attiecību vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-05-26 Jūrmala piedalās „Trakajā iepirkšanās dienā” Trumsē, Norvēģijā
2011-05-26 airBaltic slēdz reklāmas līgumus ar medijiem teju 30 valstīs
2011-05-26 Pirmais nacionālais Blūza izpildītāju konkurss
2011-05-26 airBaltic piedāvā ceļojumu somu airBalticBag
2011-05-26 Lietišķās un vizuālās mākslas svētki „Daba un dvēsele”
2011-05-26 Rekonstrukcijas darbi Baltajā kāpā Saulkrastos
2011-05-24 Jūrmalā notiks Sanktpēterburgas Lielā leļļu teātra viesizrāde
2011-05-24 Siguldas Tautas teātris aicina uz jauniestudējumu „Pollianna”
2011-05-24 Dzintaru koncertzālē izraudzīti dalībnieki 15. Belvederas jauno operdziedātāju konkursam Vīnē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski