Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā notiks Sanktpēterburgas Lielā leļļu teātra viesizrāde

2011-05-24

Jūrmalā projektā „Raduga – Baltija” 30. maijā ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu notiks vairāki pasākumi: Sanktpēterburgas Lielā leļļu teātra izrādes bērniem un krievu aktiera Nikolaja Ivanova radošais vakars.

Jūrmalas teātrī 30. maijā plkst. 15.00 un 18.00 notiks izrāde bērniem „Pasaka nepaklausīgiem lācīšiem” krievu valodā. Šis stāsts par vecāku un bērnu mīlestību, draudzību un labsirdību noteikti patiks ne tikai vismazākajiem skatītājiem, bet arī vecākiem. Biļetes ir pieejamas Jūrmalas teātrī, www.jurmalasteatris.lv. No rīta šo izrādi varēs bez maksas baudīt Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” audzēkņi.

Plkst. 19:00 sanatorijā „Jantarnij Bereg” notiks tautas mākslinieka, slavenā teātra un kino aktiera Nikolaja Ivanova vakars. Aktieris un teātra mākslinieks N.Ivanovs pazīstams ar savām lomām daudzās slavenās filmās: „Krievija jaunā....”, „Mūžīgais aicinājums” u.c.

„Mūsu sadraudzība ar Sanktpēterburgas Admiralitātes apgabalu ilgst jau vairākus gadus. Šajā laikā kopīgi īstenoti daudzi pasākumi. Teātru viesizrādes ir svarīgs solis kultūras vērtību apmaiņā. Esmu gandarīts, ka mazie jūrmalnieki varēs baudīt Sanktpēterburgas teātra izrādi. Palieku pārliecībā, ka teātra izrāžu apmaiņa projektā „Raduga – Baltija” turpināsies,” komentē Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Projekts „Raduga – Baltija” tiek īstenots ar mērķi iepazīstināt Baltijas valstu jaunos skatītājus ar labākajām Sanktpēterburgas teātru bērnu, pusaudžu un jauniešu izrādēm. Projekta laikā bērniem un vecākiem ir unikāla iespēja iepazīties ar režisoriem, slaveniem aktieriem, māksliniekiem un rakstniekiem, kas strādā bērniem un jauniešiem.

Sanktpēterburgas Admiralitātes administratīvais apgabals ir viens no Jūrmalas pilsētas sadraudzības partneriem, ar kuru pašvaldību saista regulāra sadarbība dažādās jomās. Jūrmalas sadraudzības pilsētas ir Anādija Portugālē, Eskilstūna un Jevle Zviedrijā, Jakobštate (Pietarsāri) Somijā, Kabūra Francijā, Palanga Lietuvā, Pērnava Igaunijā, Teračīna Itālijā, Kazaņa Tatarstānā, Sanktpēterburgas Admiralitātes rajons un Maskavas Dienvidrietumu apgabals Krievijā. Nupat Jūrmalas draugu skaitam pievienojusies Chaltubo Gruzijā, ar kuru sadraudzības līgums tika parakstīts pagājušajā nedēļā.

 

Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

 


 

Pēdējās ziņas

2011-05-24 Siguldas Tautas teātris aicina uz jauniestudējumu „Pollianna”
2011-05-24 Dzintaru koncertzālē izraudzīti dalībnieki 15. Belvederas jauno operdziedātāju konkursam Vīnē
2011-05-24 Jūrmalai būs sadraudzības pilsēta Gruzijā
2011-05-23 Baltijas-Vidusjūras pavasara festivāla pasākums Daugavpilī
2011-05-23 Maskavā atklās Jūrmalas lasītavu
2011-05-20 airBaltic saņem Baltijas sabiedrisko attiecību balvu
2011-05-20 DAUGAVPILS CIETOKSNĪ UZSĀKTA ARTILĒRIJAS ARSENĀLA ĒKAS REKONSTRUKCIJA
2011-05-20 Sagaidām pirmos Alūksnes novada svētkus!
2011-05-20 Sestdien Alūksnē Vidzemes un Latgales skolu pūtēju orķestru svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski