Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalai būs sadraudzības pilsēta Gruzijā

2011-05-24

Pagājušajā nedēļā, 19. maijā, Jūrmalas pilsētas dome noslēdza sadraudzības līgumu ar Gruzijas pilsētu Chaltubo par sadarbību kultūrā un sportā, tūrismā, vides aizsardzībā un vēsturiskā mantojuma jautājumos.

Sadraudzības līgumu parakstīja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos Māris Dzenītis un Chaltubo domes priekšsēdētājs Mamuka Sagareišvili.

„Chaltubo ir vēsturisks kūrorts ar bagātiem dziednieciskiem resursiem un zinātnisku bāzi. Jūrmalas sadraudzība ar šo pilsētu varētu tikt īstenota gan pieredzes apmaiņā rehabilitācijas, tūrisma jomā, kā arī kultūrā un sportā. Ņemot vērā Gruzijas attīstības tempus, mūsu sadraudzībai ir liels potenciāls,” atzīst Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos Māris Dzenītis.

Jūrmalas pilsētas domes delegācija priekšsēdētāja vietnieka ekonomikas un attīstības jautājumos Māra Dzenīša vadībā, atrodoties vizītē Gruzijā, 17.–20. maijā tikās ar Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Gruzijā Andri Vilcānu, bijušo Latvijas Republikas Goda konsuli un Latviešu biedrības Gruzijā vadītāju Regīnu Jakobidzi, kā arī ar Rustavi pilsētas mēru un viņa vietnieku un piedalījās konferencē par kūrorta un tūrisma attīstības jautājumiem Chaltubo.

Līdz ar šī līguma noslēgšanu Chaltubo kļūst par divpadsmito Jūrmalas sadraudzības pilsētu. Jūrmalas sadraudzības pilsētas ir Anādija (Portugālē), Eskilstūna (Zviedrijā), Jakobštate – Pietarsāri (Somijā), Jevle (Zviedrijā), Kabūra (Francijā), Kazaņa (Tatarstānā), Maskavas Dienvidrietumu apgabals un Sanktpēterburgas Admiralitātes apgabals (Krievijā), Palanga (Lietuvā), Pērnava (Igaunijā), Teračīna Itālijā) un Chaltubo (Gruzijā).

 

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-05-24 Jūrmalā notiks Sanktpēterburgas Lielā leļļu teātra viesizrāde
2011-05-24 Siguldas Tautas teātris aicina uz jauniestudējumu „Pollianna”
2011-05-24 Dzintaru koncertzālē izraudzīti dalībnieki 15. Belvederas jauno operdziedātāju konkursam Vīnē
2011-05-23 Baltijas-Vidusjūras pavasara festivāla pasākums Daugavpilī
2011-05-23 Maskavā atklās Jūrmalas lasītavu
2011-05-20 airBaltic saņem Baltijas sabiedrisko attiecību balvu
2011-05-20 DAUGAVPILS CIETOKSNĪ UZSĀKTA ARTILĒRIJAS ARSENĀLA ĒKAS REKONSTRUKCIJA
2011-05-20 Sagaidām pirmos Alūksnes novada svētkus!
2011-05-20 Sestdien Alūksnē Vidzemes un Latgales skolu pūtēju orķestru svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski