Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic vasaras sezonā lidos biežāk uz Varšavu, Gdaņsku un Bari

2011-05-20

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vasaras sezonā palielinās lidojumu skaitu maršrutos uz Varšavu, Gdaņsku un Bari, nodrošinot ērtus savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz un no galamērķiem Eiropā, Krievijā, NVS valstīs un Tuvajos Austrumos. Kopumā vasaras sezonā airBaltic piedāvā trīs jaunus galamērķus un palielinās lidojumu skaitu divpadsmit maršrutos.

Lidojumu skaits sākot no jūnija tiek palielināts, ņemot vērā stabilo pieprasījumu. Uz Polijas galvaspilsētu Varšavu lidojumu skaits pieaugs līdz pat trim lidojumiem dienā, kamēr lidojumu skaits uz piejūras pilsētu Gdaņsku pieaugs līdz sešiem lidojumiem nedēļā. Sākot no jūlija airBaltic jaunajā maršrutā, kas savienos Rīgu un Adrijas jūras piekrastes pilsētu Bari Itālijā, lidojumu skaits palielināsies līdz diviem lidojumiem nedēļā.

Vasaras sezonā airBaltic jau ir palielinājis lidojumu skaitu uz Parīzi (10 reizes nedēļā), Amsterdamu (11 reizes nedēļā), Atēnām (5 reizes nedēļā), Billundu (5 reizes nedēļā), Baku (3 reizes nedēļā), Kijevu (3 reizes dienā), Nicu (4 reizes nedēļā), Simferopoli (3 reizes nedēļā), Vāsu (6 reizes nedēļā), Ūmeo (6 reizes nedēļā) un Cīrihi (6 reizes nedēļā). Pilns lidojumu grafiks un aviobiļešu cenas ir pieejamas kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com, kā arī ceļojumu aģentūras mājas lapā www.airbaltictravel.com.

Šajā vasaras sezonā airBaltic uzsāka lidojumu uz trim jauniem galamērķiem – Budapeštu (Ungārija), Gdaņsku (Polija) un Bari (Itālija). airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-05-20 airBaltic saņem Baltijas sabiedrisko attiecību balvu
2011-05-20 DAUGAVPILS CIETOKSNĪ UZSĀKTA ARTILĒRIJAS ARSENĀLA ĒKAS REKONSTRUKCIJA
2011-05-20 Sagaidām pirmos Alūksnes novada svētkus!
2011-05-20 Sestdien Alūksnē Vidzemes un Latgales skolu pūtēju orķestru svētki
2011-05-20 Ventspils pilsētas pašvaldības vadība ar tūrisma uzņēmējiem spriež, kā pagarināt tūristu uzturēšanās ilgumu pilsētā
2011-05-17 MEŽOTNES PILSKALNA SVĒTKI
2011-05-17 Noteikti Latvijas labākie vokālie ansambļi
2011-05-17 Turaidā dziedās un dejos pulkiem bērnu un jauniešu
2011-05-17 airBaltic pasažieru skaits aprīlī +41%, vietu piepildījums lidmašīnās +11%

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski