Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

“Imanta – Babīte” svinēs 25 gadu jubileju ar koncertiem un jaunu grāmatu

2011-05-13

Sarosījušies ir slavenā Latvijas Televīzijas humoršova “Imanta - Babīte” dalībnieki Jānis Jarāns, Dainis Porgants un Uldis Marhilēvičs, sākot veidot jaunu, īpaši jubilejai veltītu joku parādi. Jubilejas koncerttūre notiks visā Latvijā ar sākumu Jāņu pasākumā Valmierā 23.jūnijā. Humoršovā piedalīsies arī dziedātāji Nikolajs Puzikovs, Andris Baltacis, un deju grupa Denisa Tumakova vadībā.

Latvijā ilglaicīgākais un nepārspētais komiķu duets – Jānis Jarāns un Dainis Porgants – kopā ar komponistu Uldi Marhilēviču sākuši darbu pie jauniestudējuma “Imanta – Babīte... 25”, kurā skatītājiem tiks piedāvāti sen aizmirstie, bet joprojām aktuālie joki, kā arī pavisam jauni. Humora meistari atgriezušies pie sadarbības ar Uldi Marhilēviču, jo komponista harizma un meistarība pie taustiņiem tālu pārsniedz to, ko parasti dara mūziķi. Uldis Marhilēvičs savā aizrautībā ne tikai spēj paraut līdzi skatītājus, bet arī pats labprāt ielec kādā lomā vai komiskā situācijā, izraisot smieklu šaltis.

Komiķi sola, ka skatītājiem būs iespēja no jauna iepazīties ar leģendārajām Mildiņu un Skaidrīti kā pašvaldības policistēm, kuras iesastītas simtlatnieku programmā. Būs arī Mildiņas un Skaidrītes piedzīvojumi dažādos televīzijas šovos un vienkārši komiskās situācijās. Neiztrūks arī populārās dziesmas jaunās skaņās Mildiņas un Skaidrītes izpildījumā.

Jubilāru sveicēju vidū būs visu iemīļotais dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs, kurš dziedās savas jaunās un arī populārās dziesmas. Būs arī valdzinošās balss īpašnieks Andris Baltacis. Koncetu kuplinās talantīgā dejotāja Denisa Tumakova deju grupa, un šova “Dejo nost” pirmās vietas ieguvēja Sarmīte Prule un Jekaterina Novokreščeniha, kuri iepriecināja televīzijas skatītājus ar profesionālo dejas soli un asprātīgajām horeogrāfijām.

Īpašs notikums humoristiem būs jaunās grāmatas prezentācija “Imanta – Babīte... 25”, kur lasītāji varēs iepazīties ar humoristu atmiņām, smieklīgiem atgadījumiem un pikantām fotogrāfijām. Grāmata nāks klajā “Jumava” apgādā.

Pasākumu piedāvā “Jaunais Teātris” Lailas Ilzes Purmalietes vadībā.
23.jūnijā – Valmierā, 8.jūlijā – Ropažos, 9.jūlijā – Pāvilostā, 10.jūlijā – Liepājā, 15.jūlijā – Talsos, 16.jūlijā – Madonā, 22.jūlijā – Cēsīs, 23.jūlijā - Saldū, 29.jūlijā - Jelgavā, 30.jūlijā – Gulbenē, 5.augustā – Vecvārkavā (Latgalē), 6.augustā – Ikšķilē, 12. augustā -Tukumā.

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs. Iepriekšpārdošanā lētāk.


Sigita Paula Cepleviča,
“Jaunais Teātris” sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-05-13 Pavasaris ar jauniem tūrisma maršrutiem Rīgā
2011-05-13 Ligitas Caunes gleznu un zīmējumu izstāde „Ceļā un mājās” Rīgas Sv. Pētera baznīcā līdz šī gada 6.jūnijam
2011-05-13 airBaltic sadarbībā ar Skyways piedāvās tiešos lidojumus no Viļņas
2011-05-12 Rīgas Latviešu biedrības vadība tiekas ar LR Kultūras ministri Sarmīti Ēlerti
2011-05-12 Velodienai Kuldīgā reģistrējies jau 1000.dalībieks!
2011-05-12 Daugavpils Lielā Stropu ezera un "Stropu Vilnis" peldvietai piešķirts Zilais karogs
2011-05-12 Jūrmalā notiks akcija „Rozes Aspazijai”
2011-05-12 Iepazīsti Latviešu sapņa pārstāvniecību Muzeju naktī
2011-05-12 Mežotnes pilskalna svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski