Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgā notiks trešais starptautiskais Rīgas Ģimenes forums

2011-05-12

Piektdien, 13.maijā no plkst. 9.00 līdz 16.00 Rīgas domes Sēžu zālē norisināsies trešais starptautiskais Rīgas Ģimenes forums „Dabīga ģimene kā vērtība un valsts prioritāte”, kurā ir aicināts piedalīties ikviens interesents.

Biedrība „Asociācija Ģimene” sadarbībā ar nevalstisko organizāciju „Pasaules ģimeņu kongress” un Rīgas domes Labklājības departamentu jau trešo gadu organizē starptautisko Rīgas Ģimenes forumu „Dabīga ģimene kā vērtība un valsts prioritāte”. Šogad foruma galvenās tēmas ir demogrāfijas un politikas, demogrāfijas un ekonomikas, demogrāfijas un veselības, demogrāfijas un izglītības savstarpējā mijiedarbība.

Kā atzīst foruma organizētāji, pateicoties dažādu nevalstisko organizāciju, tai skaitā „Asociācijas Ģimene” ieguldītajam darbam, pēdējā gada laikā ir palielinājusies gan sabiedrības, gan politiķu interese par demogrāfijas jautājumu, tomēr pagaidām vēl nav vērojama praktiska darbība situācijas uzlabošanai. Tieši tādēļ šī gada forumā īpaša uzmanība tiks pievērsta ne tikai situācijas konstatācijai, bet tās praktiskiem uzlabošanas risinājumiem un ieteikumiem Latvijas politikas veidotājiem.

Foruma laikā ir paredzētas ārvalstu un pašmāju ekspertu prezentācijas, pieredzes izvērtēšana ģimenes atbalsta politikas realizēšanā, tiks arī izvērtēta līdzšinējo ģimenes un demogrāfiskās politikas efektivitāte Latvijā, meklēti labākie risinājumi sociāli ekonomiskās situācijas uzlabošanai, ar mērķi panākt pēc iespējas ātrāku vēlamo demogrāfisko procesu attīstības tendenci valstī. Forumā piedalīsies politiķi, sociālie darbinieki, demogrāfi, ekonomisti, uzņēmēji, psihologi, mediķi, pedagogi, juristi, augstskolu mācībspēki, atbildīgo ministriju un pašvaldību darbinieki, kā arī NVO un mediju pārstāvji.

Pieteikšanās dalībai forumā info@asociacijagimene.lv

Lita Brice,
Rīgas domes Labklājības departamenta
Iedzīvotāju informēšanas sektora vadītāja


 

Pēdējās ziņas

2011-05-12 Rīgas Latviešu biedrības vadība tiekas ar LR Kultūras ministri Sarmīti Ēlerti
2011-05-12 Velodienai Kuldīgā reģistrējies jau 1000.dalībieks!
2011-05-12 Daugavpils Lielā Stropu ezera un "Stropu Vilnis" peldvietai piešķirts Zilais karogs
2011-05-12 Jūrmalā notiks akcija „Rozes Aspazijai”
2011-05-12 Iepazīsti Latviešu sapņa pārstāvniecību Muzeju naktī
2011-05-12 Mežotnes pilskalna svētki
2011-05-12 Vairāk nekā 1500 dziedātāju tiksies III Virsdiriģentu svētkos Alojā
2011-05-12 Rīgas Jūgendstila muzejā 14.maijā no plkst.19.00 līdz 01.00
2011-05-12 airBaltic organizēs lielāko aviācijas konferenci Ziemeļeiropā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski