Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tautas skrējiens „Noskrien Bānīti” Ventspilī

2011-05-11

Domājam, ka Ventspilī būs jauna tradīcija, katru gadu sestdienā, pirms Rīgas Maratona, Ventspils vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētku ietvaros, notiks Tautas skrējiens „Noskrien Bānīti”.

Bānītis jānoskrien tiešā nozīmē, jo Mazbānīša ātrums ir ap 12km/h. Starts tiks dots sestdien, 14.maijā, plkst.11.30 Enkuru parkā, pie bānīša pieturas. Reģistrācija no plkst.10.30 tai pašā vietā, dalība bezmaksas.

Distances garums 2,4 km, kas dažam var likties visai īsa, taču gribam atgādināt, ka skriešanas treniņi ir visdažādākie, var skriet 15 km lēni, bet arī 2,4 km skrējiens, jau ātri, būs ļoti labs skriešanas treniņš, līdz ar to nevajag „smīkņāt” par īso distanci.

Trase būs Bānīša pievad jeb serviss ceļš, kas nav asfalts, bet blietēta grants, kas ir perfekts segums skriešanai. Paralēli skrējējiem brauks Bānītis, kurš uzmundrinās skrējējus ar saviem skaņas signāliem. Finišs būs Piedzīvojuma Parka bānīša gala pieturā. Atbalstītājiem īstā vieta būtu Bānītī vai pirms finiša, lai uzmundrinātu savējos.

Būs arī balvas un medaļas labākajiem, tiks apbalvoti trīs ātrākie vīrieši, trīs ātrākās sievietes un arī trīs ātrākās ģimene. Ģimenes komanda skaitās, divi pieaugušie + viens vai vairāki bērni līdz 12 gadu vecumam ieskaitot. Ģimenes sacensību uzvarētāji tiks noteikti pēc pēdējā ģimenes locekļa finišēšanas.

Vēl, visām ģimenēm, kuras finišēs, būs pārsteiguma balvas no OC Ventspils. Pēc finiša būs pieejami slāpju remdinošie dzērieni. Apbalvošana, pēc tam Piedzīvojuma Parkā, būs arī Lauris Reiniks ar „Es skrienu” un citiem hītiem. Pirms starta, Ventspils Maratona kluba pieredzējušākais biedrs, Aigars Matisons, informēs par kluba aktivitātēm, koptreniņiem, treniņu programmām, kā arī par lielā skrējiena, Piedzīvojumu Parka pusmaratona norisi.

Par labsajūtu skrējienā rūpēsies Jūsu Ventspils Maratona Klubs.

Pasākumu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 


Andris Valerts ,
Ventspils maratona klubs
 

Pēdējās ziņas

2011-05-11 Rīgas Tvīda braucienam šogad popularitāte pieaugusi trīs reizes
2011-05-11 Gruzijas tautas mūzikas un deju koncerts Siguldā, Cēsīs un Līgatnē
2011-05-11 Sezonas -2011 jaunumi Jūrmalā
2011-05-11 Festivāls „Sigulda Jazz”
2011-05-11 Rīgu apmeklēs Groznijas pašvaldības deputāti
2011-05-11 Mežotnes pils sadarbībā ar Mežotnes pilskalnu aicina lielus un mazus uz Muzeja nakti 14. maijā.
2011-05-11 airBaltic nominēta Baltijas sabiedrisko attiecību balvai
2011-05-10 Ventspilī notiks velo orientēšanās sacensības
2011-05-10 Ventspils pilsētas dome un Dailes teātris parakstīs Vienošanās protokolu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski