Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā notiks Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes delegāciju vadītāju sanāksme

2011-04-28

Ceturtdien, 28.aprīlī, Jūrmalā ieradīsies vairāk nekā 60 Latvijas pašvaldību sporta dzīves vadītāju, lai tuvāk iepazītos ar jūlijā gaidāmās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes norises vietām un sporta bāzēm, kā arī pārrunātu gaidāmo sacensību programmu un dažādus organizatoriskos jautājumus.

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes delegāciju vadītāju sanāksme notiks Jūrmalā, Slokas pamatskolā, Raiņa ielā 3, plkst. 11.00.

Sanāksmes dalībniekus – Latvijas novadu un republikas pilsētu delegāciju vadītājus – uzrunās Latvijas Olimpiskās komitejas un Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, iepazīstinot ar Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes dalībnieku akreditācijas nosacījumiem, sacensību programmu, norises vietām un sporta bāzēm. Tiks pārrunāti arī aktuāli jautājumi, kas saistīti ar Jaunatnes olimpiādes dalībnieku ēdināšanu, izmitināšanu, transportu un Olimpiādes kultūras programmu.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis informē: „Jūrmalas pilsētai Latvijas Olimpiskā komiteja ir devusi iespēju kļūt par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes 2011 mājvietu. Tas ir gan liels gods, gan pienākums un izaicinājums rīkot tik vērienīgus sporta svētkus Latvijas pilsētu un novadu jauniešiem un viņu līdzjutējiem. Mūsu līdzšinējā pieredze un attīstītās sporta bāzes ļauj uzņemties šo atbildību.”

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde norisināsies Jūrmalas pilsētā šovasar no 1. līdz 3. jūlijam. LOK to pirmo reizi uzticējusi rīkot Jūrmalas pilsētas domei.

Jūrmalas pilsētā tiks nodrošinātas prasībām atbilstošas sporta bāzes gandrīz visos Jaunatnes olimpiādē iekļautajos sporta veidos, kā arī dalībnieku izmitināšana un ēdināšana. Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes svinīgā atklāšanas un noslēguma ceremonija plānota Jūrmalas pilsētas stadionā „Sloka”, kur ir viens no Latvijā labākajiem futbola laukumiem ar ērtām skatītāju tribīnēm un sportistu ģērbtuvēm.

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde notiek reizi divos gados. Labākie jaunie sportisti pašvaldību komandu sastāvos sacenšas olimpiskajos sporta veidos, izcīnot ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi.

 


Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-04-28 8. maijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tiks atklātas „Novadu dienas Rīgā”
2011-04-28 Vērienīgais deju projekts “Magic Dance Expo” – pēc mēneša, biļetes tirdzniecībā jau tagad
2011-04-28 Izstādē “Bērnu pasaule 2011” zīmējumu konkursu vērtēs labākais gleznotājs pasaulē – Karlsons
2011-04-28 Ērenpreiss un Rīgas Dome aicina uz pirmo Rīgas Velo Nedēļu no 1.-7.maijam
2011-04-28 Tallinā atklāj starptautisko laikmetīgās mākslas triennāli jauniešiem "Eksperimenta!"
2011-04-28 Siguldā atzīmēs Starptautisko Dejas dienu
2011-04-28 Sākas iedzīvotāju balsošana par labāko Majoru muižas izmantošanas priekšlikumu
2011-04-20 Lieldienu tirdziņš Vienības laukumā
2011-04-18 Maijā Ķīpsalā deju meistarklases vadīs pasaulslaveni streetdance dejotāji un horeogrāfi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski