Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicina skriešanas seriāls „Alūksnes pavasaris 2011”

2011-04-18

Ceturtdien, 21. aprīlī Alūksnē aktīva dzīvesveida cienītājus uz starta gaidīs tradicionālais skriešanas seriāls „Alūksnes pavasaris 2011”, ko organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes vieglatlētikas un orientēšanās klubu.

Skrējieni notiks ceturtdienās no 21. aprīļa līdz 26. maijam. Pirmajā kārtā, kas būs jau šonedēļ, starta vieta būs Alūksnes muižas parkā netālu no Eola tempļa un to varēs atrast pēc marķējuma no Pils ielas pa Vējakalna ielu.

- Šajā pavasarī skriešanas seriāls ieguvis jaunus vaibstus, jo dalībniekiem būs plašāks distanču loks, seriāls risināsies divos dažādas grūtības viena kilometra apļos. Rezultātu fiksēšanai tiks izmantota orientēšanās sacensībās pielietotā elektroniskā laika ņemšanas sistēma. Šogad aicinām skrējienā piedalīties ne tikai individuālā vērtējumā, bet arī skolu un ģimeņu komandās. Aicinām visu vecumu iedzīvotājus jau ar pirmo kārtu piedalīties šajā vienkāršajā, bet reizē arī aizrautīgajā sporta pasākumā, - saka Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Katrā kārtā skrējiena dalībnieki varēs startēt no pulksten 16.30 līdz 18.30, finišs tiks slēgts pulksten 19. Skrējiena 1., 3. un 4. kārtā starta vieta būs pie Eola tempļa, savukārt 2. un 5. kārtā skrējiens sāksies pie ieejas parkā netālu no kafejnīcas „Pie Martas”. Jāpiebilst, ka sacensībās ir arī simboliska dalības maksa.

Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties vienu no diviem pasākuma rīkotāju piedāvātajiem sacensību formātiem – skriet 1, 2, 3 vai 5 kilometru distanci un atbilstoši uzrādītajam rezultātam saņemt attiecīgu skaitu punktu, no kuriem kopvērtējumā summēs četrus labākos rezultātus, vai arī skriet paša izvēlēta garuma distanci, kur rezultātu noteiks pēc noskrietās distances garuma, fiksējot arī distancē pavadīto laiku un augstāku vietu kopvērtējumā iegūstot ar lielāku noskrieto kilometru skaitu.

Skolu komandu vērtējumā ieskaitē tiks summēta vienas skolas 8 dalībnieku kopvērtējumā iegūto vietu summa neatkarīgi no vecuma grupas un augstāku vietu iegūs tā skola, kurai šis rādītājs būs mazāks. Savukārt ģimeņu vērtējumā tiks ieskaitīta 3 vienas ģimenes pārstāvju kopvērtējumā iegūto vietu summa un uzvarēs ģimene, kas ieguvusi mazāko punktu summu.

Protams, kā jau sacensībās, labākos gaidīs balvas - seriāla noslēgumā ar medaļām apbalvos katras grupas 1. - 3. vietas ieguvējus, ja startēts ne mazāk kā 3 sacensību kārtās, bet grupas uzvarētājus arī ar balvām. Skolu vērtējumā trīs augstāko vietu ieguvējas komandas apbalvos ar kausiem, bet 1. – 3. vietu ieguvušās ģimenes - ar balvām. Dalībnieki, kuri būs startējuši ne mazāk kā 3 kārtās, ar savu numuru piedalīsies balvu izlozē.

Skrējiena nolikumu var atrast Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas”.

Evita Aloka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-04-18 Maijā Ķīpsalā deju meistarklases vadīs pasaulslaveni streetdance dejotāji un horeogrāfi
2011-04-18 Aicina pieteikties bērnu un jauniešu popmūzikas festivālam „Gaujas Atbalss 2011”
2011-04-18 Olimpiskā centra „Ventspils” Lieldienu piedāvājums
2011-04-18 Zemnieki aicina pilsētniekus pastrādāt laukos
2011-04-15 Daugavpils teātrim pasniegta latgaliešu kultūras Gada balva BOŅUKS 2010
2011-04-15 2.Vislatvijas 3D stereo radošā darbnīca Daugavpilī
2011-04-15 Tūrisma uzņēmēju seminārs ķekavas novadā
2011-04-15 Panākts izlīgums starp starptautisko lidostu „Rīga” un airBaltic
2011-04-13 Lieldienu svētki Turaidā „Atnāca Lieldiena pār augstu kalnu”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski