Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā notiek Stāstu bibliotēku seminārs „Iedvesmas darbnīca”

2011-04-13

UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Latvijas bibliotēku tīkla „Stāstu bibliotēka” kārtējais seminārs notiks ceturtdien, 14. aprīlī, Dubultu Bērnu bibliotēkā (Strēlnieku prosp. 38a/2, Jūrmalā).

Semināra dalībnieki no visas Latvijas iepazīsies ar vienu no Stāstu bibliotēkām – Dubultu Bērnu bibliotēku, noklausīsies priekšlasījumus un dalīsies pieredzē. Paredzēts, ka uzstāsies UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas projektu koordinatore Madara Kāne, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta Latviešu folkloras krātuves vadošais pētnieks Guntis Pakalns un tradicionālās kultūras biedrības „Aprika” vadītāja Māra Mellēna, kā arī vairāku bibliotēku vadītāji.

„Iedvesmas darbnīcā stāstīsim, kā mūsu bibliotēka stāstīšanas pasākumus bagātina ar dažādiem palīglīdzekļiem, piemēram, lellēm, zīmējumiem, kopīgu radošu darbošanos ar bērniem,” informē Dubultu Bērnu bibliotēkas vadītāja Inguna Radziņa.

Jūrmalas centrālās bibliotēkas Dubultu bērnu bibliotēka UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Latvijas bibliotēku tīkla „Stāstu bibliotēka” sertifikātu saņēma 2009. gada 3. decembrī.

Līdz šim laikam bibliotēka veiksmīgi organizējusi dažādus ar stāstīšanu saistītus pasākumus gan savā bibliotēkā, gan viesojusies citur, piemēram, Kuldīgas bibliotēkā. I.Radziņa ar stāstiem un pašgatavotām lellēm piedalījusies arī projektā, „Survival kit 2" („Izdzīvošanas komplekts”), akcijā „Pelēkā asfalta stāsti”, ko organizēja radošā apvienība „Nomadi”. Stāsti tika stāstīti Rīgā uz E. Birznieka–Upīša ielas.

Latvijas bibliotēku tīkla „Stāstu bibliotēka” dalībniecēm līdztekus nosauktajiem pasākumiem, kas papildināja viņu sniegto pakalpojumu klāstu, tiek dota iespēja uzlabot prasmes un zināšanas, piedaloties semināros, regulāri tiekoties ar stāstīšanas meistariem un projekta „Stāstu bibliotēka” vadītājiem - Māru Mellēnu un Gunti Pakalnu, kā arī klausoties dažādu stāstnieku stāstus.

Semināra darba kārtība


Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-04-13 Lieldienu svētki Turaidā „Atnāca Lieldiena pār augstu kalnu”
2011-04-13 Izstādē “Mežs un Koks 2011” – vērienīgs mežizstrādes tehnikas piedāvājums
2011-04-13 Viss medniekiem un medībām izstādē “Medības 2011” Ķīpsalā
2011-04-13 Izstāde “Dārzs. Flora 2011” Ķīpsalā - dārzkopjiem, puķkopjiem un ikvienam
2011-04-13 Latvijas novadi lepojas Rīgā – „Novadu dienas 2011”
2011-04-13 JVLMA simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts „1-1-2”
2011-04-13 Tez Tour par savu partneri vasaras čarterlidojumiem izvēlas airBaltic
2011-04-13 Amatiermākslas kolektīvu koncerts „Vairāk nekā kilograms kultūras”
2011-04-13 Lidostā „Rīga” pieaug lidojumu skaits

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski