Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Īsfilmu festivāls aicina notvert skaistākos mirkļus Latvijas novados

2011-04-11

Ķekavas tūrisma informācijas centrs izsludina pieteikšanos īsfilmu festivālam MIRKLIS MANA NOVADA DZĪVĒ. Līdz šī gada 27.maijam interesenti aicināti iesūtīt oriģināldarbus, īsfilmas kādā no četrām festivāla kategorijām. Festivālā aicināti piedalīties jaunieši no visiem Latvijas novadiem.

Festivāla mērķis ir atklāt talantīgus jauniešus un motivēt viņus izzināt savu novadu un izpausties kino mākslā, kā arī radīt jauniešiem iespēju radoši izpausties, sniegt ieskatu un savu redzējumu par vietu, kurā dzīvo.

Festivāla konkursam iesūtāmo filmu formāts nav noteikts, tās var būt līdz 15 minūšu garas mākslas, dokumentālās vai animācijas filmas par šādām tēmām:

• dabas kinofilma;
• brīvā laika pavadīšanas iespējas;
• atpūtas vietas, kur gribas atgriezties;
• tēma pēc brīvas izvēles.

Īsfilmu izvērtēšana notiks 4.jūnijā, Rāmavas-Depkina muižā, Rāmavā, Ķekavas novadā. Turpat 11.jūnijā norisināsies festivāla noslēguma pasākums, kad tiks apbalvoti uzvarētāji, Grand Prix ieguvēji, tiks piešķirtas arī veicināšanas un žūrijas specbalvas. Festivāla Grand Prix ieguvusī īsfilma tiks demonstrēta starptautiskā festivāla VIA Ķekava ietvaros.

Festivālam iesūtītas īsfilmas vērtēs dramaturģe Rasa Bugavičute; kinorežisors Jānis Putniņš; topošais kinorežisors un amatierteātru režisors Māris Belovs; Cypork Productions, Ķekavas novada pašvaldības un kultūras aģentūras pārstāvji.

Festivālu rīko Ķekavas novada kultūras aģentūras Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļu, Cypork Productions un biedrību Partnerība Daugavkrasts un piedzīvojumu parku Tarzāns.

Īsfilmu festivāla nolikums un konkursa pieteikuma anketa pieejama Ķekavas novada TIC mājas lapas sadaļā Jaunumi: http://ej.uz/okzj

Īsfilmu festivāla konkursa reklāmas rullītis aplūkojams šeit: http://ej.uz/39vz

Lai iegūtu sīkāku informāciju par īsfilmu festivālu lūgums zvanīt pa tālruņa numuru +371 26194118 vai sūtīt e-pastu uz isfilmas@inbox.lv .


Arta Platace,
Ķekavas novada kultūras aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-04-11 airBaltic lidojumu žurnāls Baltic Outlook tagad pieejams uz iPad
2011-04-11 Saldus novada svētki un Saldumu svētki Saldū
2011-04-11 Izstāde "Izglītības iespējas 2011" Daugavpilī
2011-04-07 Tiks noskaidrota aizvadītās sezonas Latvijas labākā amatierteātru izrāde
2011-04-07 Senioru deju kolektīvam “Sidrabdancis” – 50
2011-04-07 Maija Kovaļevska debitēs „La Scala” operā
2011-04-07 SANĀCIET, SANĀCIET! Talka „PALIEK TIKAI SIENAS!” jeb otrā pavasara talka sestdien, 9. aprīlī Rīgas Latviešu biedrībā!
2011-04-07 Lielbritānijas Pasts atzinis Rīgu par vislētāko galamērķi nedēļas nogales atpūtas braucieniem
2011-04-07 airBaltic savienos Rīgu un Bari Itālijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski