Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic lidojumu žurnāls Baltic Outlook tagad pieejams uz iPad

2011-04-11

Latvijas nacionālās aviokompānija airBaltic ir izstrādājusi lietojumprogrammu lidojumu žurnāla Baltic Outlook lasīšanai iPad vidē. Tagad ikviens ērti varēs lasīt aizraujošus ceļojumu stāstus par airBaltic galamērķiem, intervijas ar slavenībām, jaunāko grāmatu, filmu un mūzikas albumu apskatus, kā arī saņemt airBaltic ziņas un citus jaunumus.

Tero Taskila, airBaltic komercdirektors: “Līdz šim Baltic Outlook ir bijis pieejams gandrīz 300 tūkstošiem airBaltic pasažieru mēnesī, kuri caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā ceļo uz galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS. Tagad, atsaucoties uz lielo interesi, Baltic Outlook būs pieejams ikvienam. Ieviešot Baltic Outlook iPad lietojumprogrammu, esam padarījuši žurnālu pieejamu arī mūsu lojālajiem lasītājiem, kuri tik bieži nelido. Baltic Outlook ir vienīgais žurnāls Latvijā, kas ir pieejams lasīšanai iPad planšetdatorā.”

Pateicoties jaunajai lietojumprogrammai, iPad un iPhone lietotāji varēs sekot līdzi aizraujošiem ceļojumu stāstiem, iepazīties ar jauniem airBaltic galamērķiem, lasīt restorānu un pasākumu apskatus, kā arī saņemt dažādus ceļošanai noderīgus padomus.

Jauno lietojumprogrammu iespējams lejuplādēt Apple iTunes mājas lapā: http://itunes.apple.com/us/app/baltic-outlook-by-airbaltic/id429164166?mt=8. Baltic Outlook izdod izdevniecības nams Franks House. Tas ir pieejams bez maksas airBaltic lidmašīnās, kā arī airBaltic sadarbības viesnīcās un labākajos restorānos Baltijā.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
 

Pēdējās ziņas

2011-04-11 Īsfilmu festivāls aicina notvert skaistākos mirkļus Latvijas novados
2011-04-11 Saldus novada svētki un Saldumu svētki Saldū
2011-04-11 Izstāde "Izglītības iespējas 2011" Daugavpilī
2011-04-07 Tiks noskaidrota aizvadītās sezonas Latvijas labākā amatierteātru izrāde
2011-04-07 Senioru deju kolektīvam “Sidrabdancis” – 50
2011-04-07 Maija Kovaļevska debitēs „La Scala” operā
2011-04-07 SANĀCIET, SANĀCIET! Talka „PALIEK TIKAI SIENAS!” jeb otrā pavasara talka sestdien, 9. aprīlī Rīgas Latviešu biedrībā!
2011-04-07 Lielbritānijas Pasts atzinis Rīgu par vislētāko galamērķi nedēļas nogales atpūtas braucieniem
2011-04-07 airBaltic savienos Rīgu un Bari Itālijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski