Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rolanda Ūdrīša jaunā dziesma Stroikai

2011-03-31

Skandalozais un par bestselleru kļuvušais Viļa Lāčīša romāns “STROIKA ar skatu uz Londonu” asprātīgā komēdijā stāstīs, kā latviešu viesstrādniekiem klājas darba meklējumos svešumā. Galvenajā lomā Normunds Bērzs, režisors Mārtiņš Eihe, mūziku sacerējis Rolands Ūdris. Pirmizrāde kino “Rīga” 6.aprīlī plkst.19.00. Vēl varēsiet izrādi redzēt kino “Rīga” 17.aprīlī plkst.18.00 un 6.maijā plkst.19.00. Izrāde būs skatāma arī Cēsīs, Liepājā, Preiļos, Talsos, Kuldīgā, Saldū, Salaspilī, Salacgrīvā, Ādažos un citur Latvijā.

Lasītāju ievērību guvušais romāns, kas izraisījis lielu lasītāju interesi un piedzīvojis atkārtotus izdevumus, kā arī izpelnījies ļoti atzinīgu kritikas vērtējumu, šobrīd tiek uzvests uz teātra skatuves stand up izrādes formā.

Izrādes producente Laila Ilze Purmaliete uzskata, izrādi ļoti ieteicams apmeklēt visiem, kas domā par došanos peļņā ārpus dzimtenes, jo izrādē varēs uzzināt daudz tādas nianses, par kurām īpaši nevēlas dalīties tie, kas jau pabijuši apsolītajā leiputrijā – gan par pārtikas meklējumiem nomales miskastēs, gan par seksuāliem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, gan par mitināšanos 4 kvadrātmetru “lielos” dzīvokļos četratā vai mēnešiem ilgi teltī pilsētas parkā … Bet gluži visiem skatītājiem izrāde sola patīkamu un smieklpilnu izklaidi, kad pavisam nenopietni mēs varam padomāt par gluži nopietnām lietām – mīlestību, naudu, sapņiem un uzņēmību.

Izrādi nav ieteicams skatīties bērniem līdz 14 gadiem, taču nekādu īpašu rupjību izrādē nebūs – tas būs smieklīgs, patiesi aizraujošs un ļoti reālistisks piedzīvojums par to, kā atrast darbu, nopelnīt un piepildīt dažus, ne pārāk ambiciozus sapņus.

 


Ilze Trumpe,
“Jaunais Teātris” RA
 

Pēdējās ziņas

2011-03-31 RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBA UZSĀK LEKCIJU – SARUNU CIKLU PAR LATVIEŠU TRADICIONĀLO TAUTAS TĒRPU
2011-03-31 Ar īpašu viesu piedalīšanos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks jau Otrais Rīgas Brass Simpozijs
2011-03-31 Jūrmalas sanatorijā „Jantarnij bereg” uz tikšanos aicina slavens kosmonauts
2011-03-31 Aicina pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā
2011-03-30 Dzidras Eglītes personālizstāde „Sirdsaizvējš”
2011-03-30 Pirmo reizi Jūrmala ar kūrortpilsētas stendu piedalās tūrisma izstādē Polijā „LATO 2011"
2011-03-29 Siguldas Opermūzikas svētku ieskaņas koncerts
2011-03-29 “aug_spēja” izstāde Spīķeros
2011-03-29 Visā Latvijā notiek deju kolektīvu, koru un vokālo ansambļu skates

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski