Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicina pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā

2011-03-31

Ventspils pilsētas pašvaldība aicina līdz 1.jūlijam pieteikties dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā, kurš norisināsies jau vienpadsmito reizi. Festivāls, kā ierasts, notiks Ostas ielas promenādē no 4. līdz 6. augustam Ventspils Pilsētas svētku ietvaros.

Šogad ziedu paklāju devīze būs "Es ziedu – dziedu Tev!". Šādu devīzi ierosinājusi kāda ventspilniece, kura piedalījās iedzīvotāju aptaujā par šī gada starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi. Katrai komandai jāizvēlas kādas dziesmas nosaukums un tas jāatspoguļo ziedu paklājā. Festivāla dalībniekiem būs jāveido 6 kvadrātmetrus lieli kvadrāta formas ziedu paklāji.

Ventspils pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" aicina līdz 1.jūlijam pieteikties dalībai festivālam gan jaunas komandas, gan komandas, kuras jau ir startējušas ziedu festivālā. Festivālā aicināti piedalīties nozares interesenti, speciālisti un profesionāļi – ziedu veikali, saloni un skolas – no Latvijas un ārvalstīm, komandā – ne vairāk kā 5 dalībnieki.

Detalizētāka informācija par ziedu paklāju festivālu – konkursa nolikumā, ar kuru iespējams iepazīties Ventspils portālā www.ventspils.lv .

Ziedu paklāju festivālu organizē pašvaldības SIA ”Ventspils labiekārtošanas kombināts’’, festivālu atbalsta Rionas Ēces floristikas meistardarbnīca “Ziedu dizains”, Ritas Garaissils ziedu kārtošanas skola, z/s ’’Sarmas 7’’, z/s “Bērziņi”, SIA ’’Shetelig Latvija’’ un Piejūras Brīvdabas muzejs.

Festivāla laikā izgatavotos ziedu paklājus vērtēs žūrijas komisija Ventspils pilsētas ainavu arhitektes Anita Neilandes vadībā. Žūrijā darbosies arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, Ventspils pilsētas galvenā arhitekte Daiga Dzedone, R. Garaissils ziedu kārtošanas kursu pasniedzēja Aija Žagariņa un floristikas žurnāls ‘’Floristika’’ Nadīna Laukmane (abas no Rīgas).

Starptautiskais ziedu paklāju festivāls ik gadu piesaista lielu dalībnieku un skatītāju uzmanību. Ziedu paklāju veidošanā piedalās ne tikai Latvijas floristi un ziedu mīļotāji, bet arī dalībnieki no ārvalstīm. Darbs pie ziedu paklāju izveides sākas Pilsētas svētku piektdienā, bet skatītāju un žūrijas vērtējumam ziedu paklāji tiek nodoti sestdienas rītā. Pagājušajā gadā festivālā piedalījās rekordliels komandu skaits – kopumā 44 komandas, no tām 9 jauniešu komandas un 8 komandas no ārzemēm.

 

Ventspils pilsētas Domes
Pilsētas mārketinga nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-03-31 Rolanda Ūdrīša jaunā dziesma Stroikai
2011-03-31 RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBA UZSĀK LEKCIJU – SARUNU CIKLU PAR LATVIEŠU TRADICIONĀLO TAUTAS TĒRPU
2011-03-31 Ar īpašu viesu piedalīšanos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks jau Otrais Rīgas Brass Simpozijs
2011-03-31 Jūrmalas sanatorijā „Jantarnij bereg” uz tikšanos aicina slavens kosmonauts
2011-03-30 Dzidras Eglītes personālizstāde „Sirdsaizvējš”
2011-03-30 Pirmo reizi Jūrmala ar kūrortpilsētas stendu piedalās tūrisma izstādē Polijā „LATO 2011"
2011-03-29 Siguldas Opermūzikas svētku ieskaņas koncerts
2011-03-29 “aug_spēja” izstāde Spīķeros
2011-03-29 Visā Latvijā notiek deju kolektīvu, koru un vokālo ansambļu skates

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski