Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ar BalticMiles Punktiem var palīdzēt zemestrīcē un cunami cietušajiem Japānā

2011-03-22

Ikviens lojalitātes programmas BalticMiles dalībnieks var izmantot uzkrātos Punktus, lai palīdzētu zemestrīcē un tai sekojošajā cunami cietušajiem Japānā.

Eriks Berejs (Eric Barray), BalticMiles izpilddirektors: “Mūsu klienti ir uzkrājuši BalticMiles Punktus, veicot ikdienas pirkumus, iegādājoties degvielu, rezervējot viesnīcas, vai lidojot ar airBaltic. Uzkrātie Punkti tagad var sniegt palīdzību Japānas iedzīvotājiem.”

Lojalitātes programmas dalībnieki uzkrātos BalticMiles Punktus tagad var pārskaitīt Sarkanajam krustam (Swiss Red cross), kā ziedojuma mērķi norādot- Japan Earthquake and Pacific Tsunami, tādējādi palīdzot Japānas zemestrīcē un cunami cietušajiem.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā dažādos veidos pelnīt Punktus – sākot no lidojumiem, ceļojumiem, viesnīcām, auto nomas, restorāniem, skaistumkopšanas un SPA pakalpojumiem, veselības aprūpes, telekomunikācijām un finansēm, kā arī iepērkoties BalticMiles interneta veikalā un citviet. Tērēt sakrātos Punktus var aviobiļetēm, ceļojumu komplektiem, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm, piemēram, SPA pakalpojumiem, auto nomai, kino biļetēm, smaržām un kosmētikai, rotas lietām un rokas pulksteņiem, dizaina priekšmetiem, somām un koferiem ceļošanai, bērnu mantām un citām vairāk kā 3000 precēm un pakalpojumiem. Tie visi aplūkojami www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot Punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai sazinoties ar BalticMiles klientu apkalpošanas centru pa tālruni. Klienti var pieteikties programmai arī aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga, vai arī programmas partneru tirdzniecības vietās.


www.BalticMiles.com
 

Pēdējās ziņas

2011-03-22 Jūrmala saņem divas prestižas Krievijas tūrisma portāla balvas
2011-03-21 Jūrmala turpina Krievijas reģionos reklamēt kūrortpilsētas tūrisma iespējas
2011-03-21 Ūdrītis raksta mūziku kulta romānam „STROIKA”
2011-03-21 “Intertextil Balticum 2011” nāk ar jauniem piedāvājumiem un īpašu rokdarbu sadaļu
2011-03-21 Nozīmīga diena Latvijas lielajai dejotāju saimei -Deju lieluzveduma repertuāra konkurss
2011-03-21 Vasaras tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē”
2011-03-17 Ārlietu ministrija atgādina: ceļotājiem labāk nedoties uz Japānu
2011-03-17 Sākas deju kolektīvu skates
2011-03-14 airBaltic februārī pārvadājusi 178 809 pasažierus, vietu piepildījums lidmašīnās turpina augt

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski