Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vasaras tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē”

2011-03-21

Pašā vasaras vidū - 30. Jūlijā tūrisma portāls www.atputasbazes.lv jūs aicina piedalīties tūrisma rallijā. Šoreiz tas būs „Piedzīvojums Latgalē”. Tas nav ātrums, tā ir atpūta .

Maršruts vedīs pa vairākiem Latvijas skaistules – Ezeru Zemes novadiem. Jūs varēsiet iepazīt Līvānu, Daugavpils, Krāslavas, Aglonas, Preiļu, Rēzeknes, Ludzas novadus, kā arī skaistākās un interesantākās Latgales tūrisma, dabas, kultūras un vēstures vietas.

Kā ierasts mūsu tūrisma rallijos, arī šoreiz noteicošais noteikti nebūs ātrums, bet gan iespēja atpūsties draugu vai ģimenes lokā, uzzināt ko jaunu, izvingrināt prātu atjautībā un asprātībā, varbūt arī pārbaudīt savas spējas kādās īstiem tūristiem vajadzīgās nodarbēs. Bez tam vasara Latgalē noteikti ir tā vērta, lai to izbaudītu pa īstam un no sirds. Starts tūrisma rallijam būs pie Latgales sliekšņa – Jēkabpilī, atjaunotajā Vecpilsētas laukumā. Noslēguma pasākums plānots pie Pušas ezera, viesu nama „Leiči” apkārtnē, kur varēsiet atpūsties un baudīt latgaliešu dziesmas, dančus, atraktīvas izklaides un vēl daudz ko citu.

Iepazīstot Latgali, atminot maršruta leģendas, kontrolpunktos izpildot uzdevumus (tie šoreiz būs īsti latgaliski, asprātīgi un aizraujoši), varēsiet krāt punktus un kļūt par tūrisma rallija uzvarētāju. Protams, būs arī vairākas īpašas nominācijas un ļoti interesantas balvas.

Šoreiz mūsu tūrisma rallijā izteikušas vēlmi piedalīties arī komandas no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Ļoti priecāsimies satikt jūs – mūsu azartiskās, jaukās un pieredzējušās tūrisma ralliju ekipāžas, kā arī jaunus, atraktīvus un zinātkārus dalībniekus.Uz tikšanos Latgalē!

Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā. Dalības maksa tikai 4 Ls no personas, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas!

Sekojiet informācijai - www.atputasbazes.lv , www.turismarallijs.lv

Tiksimies 30. jūlijā Latgalē!
 

Pēdējās ziņas

2011-03-21 Jūrmala turpina Krievijas reģionos reklamēt kūrortpilsētas tūrisma iespējas
2011-03-21 Ūdrītis raksta mūziku kulta romānam „STROIKA”
2011-03-21 “Intertextil Balticum 2011” nāk ar jauniem piedāvājumiem un īpašu rokdarbu sadaļu
2011-03-21 Nozīmīga diena Latvijas lielajai dejotāju saimei -Deju lieluzveduma repertuāra konkurss
2011-03-17 Ārlietu ministrija atgādina: ceļotājiem labāk nedoties uz Japānu
2011-03-17 Sākas deju kolektīvu skates
2011-03-14 airBaltic februārī pārvadājusi 178 809 pasažierus, vietu piepildījums lidmašīnās turpina augt
2011-03-14 Jūrmala ar kūrortpilsētas stendu piedalās lielākajā tūrisma izstādē Maskavā
2011-03-14 “Baltie Lāči” svin 5 gadu jubileju

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski