Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

“Baltie Lāči” svin 5 gadu jubileju

2011-03-14

Ar krāšņu jubilejas koncertu popularā Latgales šlāgergrupa “Baltie Lāči” no Rēzeknes ieskandinās savas pastavēšanas piekto gadu kinoteātrī “Rīga” 3.aprīlī, piedaloties draugiem no dažādiem muzikāliem projektiem.

Andra Baltača dibināto grupu skatītāji pamanīja un pieņēma uzreiz tikko tā bija izveidota, un trīs gadus pēc kārtas “Baltie Lāči ” guva pirmo vietu Latvijas Televīzijas organizētajā Šlāgeraptaujā. Grupa “Baltie Lāči” no citām šlāgermūzikas grupām atšķiras ar īpaši un ļoti pārdomāti veidotām koncertprogrammām, kuru laikā grupas vadītājs un solists Andris Baltacis uzrunā savus klausītājus, daloties ar tiem savā pasaules redzējumā. Varbūt tieši tas ir šīs grupas fenomens, kas reizē ar Andra Baltača valdzinošo balsi un pārdomāto repertuāru ir ļāvis iekarot tik daudzu klausītāju sirdis.

Jubilejas koncertā piedalīsies arī draugi, ar kuriem Andrim Baltacim un grupai gadu gaitā ir izveidojusies muzikāla sadarbība. Koncertā piedalīsies tautas mīlētais un dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, ar kuru Andris Baltacis sadarbojās rokoperā “Olivers” kā arī lielajā Jāņu pasākumā Talsos 2010.gadā. Arī grupas “Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš ir aicināts uz jubilejas koncertu, jo abas grupas vieno ne vien draudzīgas saites, bet arī muzikālas, jo Jānis Krūmiņš īpaši Andrim ir sarakstjis dziesmu “Burinieks”, kas arī guva augstu novērtējumu Šlaģeraptaujā. Jubilejas koncerā piedalīsies arī grupas “Patrioti.lv” dalībnieki, ar kuriem “Baltajiem Lāčiem” ir kopējas latgaliskas saknes, kā arī koncerta draugu vidū ir Jānis Kalniņš no grupas “Roja”, ar kuru Andris Baltacis kopā gatavo muzikālu parsteigumu jubilejas koncerta skatītājiem.

Grupas “Baltie Lāči” jubilejas koncerti notiks 24.martā – Valmierā, 25.martā – Ogrē, 3.aprīlī – kino RĪGA, 8.aprīlī – Talsos, 1.maijā – Slampē.
Biļetes iepriekšpārdošanā “ Biļešu Paradīze” un kultūras namu kasēs.

 

 

Sigita Paula Cepleviča,
Biedrība „Svētki&Festivāli”
Sabiedriskās attiecības
 

Pēdējās ziņas

2011-03-14 airBaltic februārī pārvadājusi 178 809 pasažierus, vietu piepildījums lidmašīnās turpina augt
2011-03-14 Jūrmala ar kūrortpilsētas stendu piedalās lielākajā tūrisma izstādē Maskavā
2011-03-14 Pavasara sagaidīšana - Lielā diena Turaidā līvu tradīcijās
2011-03-10 Lidosta „Rīga” plāno rekonstruēt skrejceļu un tā infrastruktūru
2011-03-10 Ielūdzam uz Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstādi
2011-03-10 Deju koncerts „Raibu raibais”
2011-03-10 Ventspils Kultūras centrs aicina uz pēcpusdienu bērniem „Zaļš prieks mums iekšā sēž”
2011-03-10 SARUNAS PIRMS PIRMIZRĀDES
2011-03-10 Dizainere A.Butele prezentēs inovatīvu risinājumu telpām: take away interiors

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski