Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dizainere A.Butele prezentēs inovatīvu risinājumu telpām: take away interiors

2011-03-10

15. martā tirdzniecības centra Spice Home 2. stāvā pl. 18.30 atklās interjera dizaineres Annas Buteles zīmola annvil.lv izstādi, kurā tiks prezentēts jauns un inovatīvs interjera risinājums telpām – portatīvās sienas jeb take away interiors.

Šī būs interjera dizaineres Annas Buteles pirmā personālizstāde, kurā viņa iepazīstinās ar zīmolu annvil.lv un jauno portatīvo sienu (take away interiors jeb interjers līdzņemšanai) konceptu. Izstādē tiks prezentēti trīs gatavi sienas paneļi – viesistabai, guļamistabai un priekšnamam. Portatīvā siena ietver gatavas mēbeles, plauktu sistēmu, norādītu vietu gleznai, televizoram, grāmatām u. c. praktiskus risinājumus.

Interjera dizainere Anna Butele: „Portatīvā siena ir radošs un ērts risinājums. Tā ir oriģināla iespēja, kā ar vienu objektu radīt telpā vesela un pabeigta interjera sajūtu. Šī siena noderēs gan privātmājām, gan atsvaidzinās īrēta dzīvokļa interjeru, turklāt tā ir mobila un ērti pārvietojama!”

Izstādes atklāšanas pasākuma viesi varēs klātienē apskatīt Annas Buteles radītos dizaina risinājumus, vērot mizanscēnas Karaliskā improvizācijas teātra izpildījumā, baudīt vīnu, uzkodas un radošā gaisotnē aprunāties par dizainu un dzīvi. Lūgto viesu vidū ir spilgtas mākslas un kultūras personības – mākslinieki, mūziķi un dizaineri: Gustavs Butelis, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Dana Podkalne, Aija un Dāvis Auškāpi, Aivars Čivželis, Mārtiņš Mielavs, Jānis Skutelis, Zane Tetere u. c.

Ikviens interesents ar dizaineres radītajām portatīvajām sienām varēs iepazīties laikā no 16. marta līdz aprīļa vidum t/c Spice Home 2. stāvā (pie atpūtas telpas Home Lounge). Izstādē redzamos jaunos interjera risinājumus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties, kā arī pasūtīt individuāli pie dizaineres Annas Buteles.

Pērnā gada nogalē interjera dizainere Annu Butele Spice Home 2. stāvā izveidoja interjeru atpūtas stūrītim Home Lounge, tagad centra apmeklētāji šajā vietā radošā gaisotnē var uz mirkli atvilkt elpu, palasīt jaunākos interjera un arhitektūras izdevumus, ļauties radošām pārdomām un ieturēt vieglu maltīti – baudīt spāņu vīnu un delikateses. Annas Buteles pazīstamāko darbu vidū ir arī dizaina projekti Prāta Vētras veikaliņam Skapis, bērnu krīzes centram Dardedze un veikalam Alan Deko Stokholmā. Tāpat Anna radījusi interjeru un ienesusi jaunu elpu privātmājās, dzīvokļos, kā arī darbavietās – birojos un ierakstu studijās. Sīkāku informāciju par Annu Buteli un viņas realizētajiem projektiem varat iegūt, apmeklējot mājaslapu www.annvil.lv.

 

Maija Trikule,
sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero
 

Pēdējās ziņas

2011-03-10 Notiks jau 19. konkurss „Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas labākais studentu kameransamblis”
2011-03-10 SARUNAS PIRMS PIRMIZRĀDES
2011-03-10 Ventspils Kultūras centrs aicina uz pēcpusdienu bērniem „Zaļš prieks mums iekšā sēž”
2011-03-10 Deju koncerts „Raibu raibais”
2011-03-10 Ielūdzam uz Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstādi
2011-03-10 Lidosta „Rīga” plāno rekonstruēt skrejceļu un tā infrastruktūru
2011-03-09 Viesnīca “Radi un draugi” maina korporatīvo identitāti
2011-03-09 Tūristu skaits Jūrmalā 2010. gadā pieaudzis par 14%
2011-03-09 Viesnīca “Radi un draugi” pievienojas BalticMiles lojalitātes programmai

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski