Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Viesnīca “Radi un draugi” pievienojas BalticMiles lojalitātes programmai

2011-03-09

Pagājušajā nedēļā Latvijas Nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lojalitātes programmai BalticMiles pievienojās arī 3-zvaigžņu viesnīca “Radi un draugi”.

Ja esi BalticMiles lojalitātes programmas dalībnieks, tad tagad Tev ir iespēja nopelnīt 500 BalticMiles Punktus katru reizi, kad uzturies viesnīcā “Radi un draugi”.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas un Ziemeļvalstu partneruzņēmumu lojalitātes programma, kura tika aizsākta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti vairāk kā 40 partneri, kuri darbojas gan starptautiskā vidē, kā piemēram, airBaltic, airBalticTravel.com, SAS, Sixt, Avis LSG Sky Chefs, Radisson Blu, Park Inn un Language direct, kā arī partneri, kas darbojas Baltijas valstīs vai Somijā: Neste, Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, ESPA Riga, Lux Express, BalticCare alianse, kurā ietilpst Latvijas vadošās privātās medicīnas klīnikas, to skaitā, Veselības centrs 4 un tā filiāles, ARS, Gastro, Dr.Lūkina acu lāzerķirurģijas klīnika, klīnika EGV, Dr.Ģīļa privātklīnika un Dr.Zaržecka privātprakse. Partneru vidū ir arī Līvu Akvaparks, kino Citadele, Kolonna, dažādas viesnīcas un SPA kompleksi, kā arī restorāni.

Sākot ar š.g. februāri BalticMiles partneriem pievienojas arī viesnīca “Radi un draugi” Rīgā. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles programmas ietvaros var pelnīt Punktus gan ceļojot, gan darot ikdienā ierastas lietas – vienkārši izvēloties preces un pakalpojumus, ko piedāvā programmas partneri.,

Sakrātos Punktus var tērēt pēc sirds patikas! BalticMiles Punktus vari iemainīt pret bonusa aviobiļetēm, saņemt atlaidi, pērkot airBaltic biļeti internetā, kā arī dažnedažādām lietām un piedzīvojumiem, ceļojumu komplektiem un brīvā laika pavadīšanas piedāvājumiem, ko atradīsiet BalticMiles interneta veikalā shop.balticmiles.com.

Piesakies BalticMiles programmai www.balticmiles.lv un sāc izbaudīt programmas priekšrocības jau šodien!

Trīszvaigžņu viesnīca “Radi un draugi” atrodas galvaspilsētas vēsturiskajā daļā – Vecrīgā – un viesus uzņem jau 15 gadus. Kopš 1997.gada viesnīca ir arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs.

Viesnīca “Radi un draugi” līdz pat šodienai kopš tās atvēršanas 1994. gadā pieder Anglijas Daugavas Vanagu fondam (DVF). www.dvmaja.com.


Inga Kalniņa,
Mārketinga vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-03-09 Viesnīca “Radi un draugi” maina korporatīvo identitāti
2011-03-09 Tūristu skaits Jūrmalā 2010. gadā pieaudzis par 14%
2011-03-09 Ventspili reklamē starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB 2011" Berlīnē
2011-03-09 Valmierā notiks IV Latvijas pūtēju orķestru konkurss
2011-03-09 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā izstāde „Ukrainas motīvi”
2011-03-09 Aicina pieteikties Ventspils gidu kursiem
2011-03-09 Daugavpils Universitātē atklāta izstāde „Ķīmija tabulās”
2011-03-09 Jūrmalā varēs satikties ar Aspazijas kaķiem
2011-03-09 Muzikālais vakars Hotel SPA Arkadia restorānā par godu Sieviešu dienai!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski